9.5 C
Alba Iulia
Субота, 22 Січня, 2022

В кінці лютого буде оголошено тендер на будівництво метро на Троєщину

В кінці лютого в Київській міській адміністрації планують оголосити тендер розробку техніко-економічного обґрунтування будівництва лінії метро на Троєщину.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ЦТС.

Про це заявив заступник голови КМДА Дмитро Давтян.

За його словами, бажання взяти участь в проекті раніше виявили кілька іноземних компаній. Більшість із заявників готові до тривалого і різнобічного співробітництва, впевнений чиновник. Наприклад, за його словами, китайські компанії не тільки підтвердили готовність побудувати метро за 5 років, але і згодні брати участь в роботах на Подільсько-Воскресенському мосту. На їхню думку, ці проекти можна об’єднати, адже це дозволить оптимізувати і організаційну, і безпосередньо виконавчу складову.

“Зараз ми готуємо документи до міжнародного тендеру. Всі процедурні та технологічні вимоги повинні бути збережені. Ми вважаємо за краще, щоб столиця скоріше отримала таку бажану нову гілку метро. Всі бажаючі зможуть взяти участь в цьому тендері, а перемога буде обгрунтована термінами, ціною та якістю “, – йдеться в повідомленні міськадміністрації.

Декількома днями раніше “Київський метрополітен” оголосив тендер на будівництво ділянки метро Сирецько-Печерської лінії метро від станції “Сирець” до житлового масиву Виноградар. Очікувана вартість – 6,323 млрд грн.

АвторЦТС

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають