9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

В Ізмаїлі реалізовують проєкт відновлення регулярного пасажирського сполучення по Дунаю з румунською Тулчею

Виконком міської ради Ізмаїла на цьому тижні підписав грантовий контракт за проєктом “CBConnect-Trans – розвиток інтермодального транскордонного сполучення за маршрутом Ісакча-Орлівка-Ізмаїл-Тулча”.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Цей захід передбачено планом розвитку морського порту Ізмаїл, а підписання контракту є важливим кроком до його реалізації”, – йдеться в повідомленні місцевої влади.

Відзначається, що інфраструктурною складовою є будівництво сучасної стоянки маломірних суден приблизно на 12 місць в межах набережній Луки Капікраяна №4, капітальний ремонт під’їзної дороги до морського вокзалу з облаштуванням стоянки автотранспорту, а також закупівля двох суден (на 32 і на 12 місць) для здійснення регулярного пасажирського сполучення по маршруту Ізмаїл – Тулча й у зворотному напрямку.

Проєкт реалізується в рамках Спільної операційної програми “Румунія-Україна 2014-2020” і буде фінансуватися Європейським союзом.

Основна його мета – відновлення регулярного пасажирського сполучення між містами Ізмаїл та Тулча (Румунія) по річці Дунай.

Термін реалізації проєкту – 24 місяці.

“Підписання грантових контрактів означає юридичний і фактичний початок проєктів”, – відзначили в порту Ізмаїл.

Також повідомляється, що головним партнером проєкту є мерія міста Ісакча (Румунія), а виконком Ізмаїльської міської ради є одним з партнерів з української сторони.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають