9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 6 Лютого, 2023

В Ізмаїлі відкрили відновлений морський вокзал (фото)

Адміністрація морських портів України завершила реконструкцію Ізмаїльського морського вокзалу. Роботи такого масштабу востаннє проводилися тут 45 років тому.Модернізована будівля морського вокзалу, окрім своїх традиційних функцій стане місцем проведення ділових і культурних заходів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС

Обсяг інвестицій в реконструкцію об’єкта склав 52 млн гривень. Ремонт виконаний з використанням енергоощадних технологій: будівлю утеплено, встановлено нові склопакети, системи теплопостачання, вентиляції, кондиціонування, вводи водопроводу і каналізації, повністю замінені освітлення, засоби пожежної сигналізації та пожежогасіння, відремонтовано покрівлю.

Також було виконано косметичний ремонт всіх внутрішніх приміщень, в ході якого збережені та відреставровані великі мозаїчні панно, що прикрашали хол.

Ізмаїл також має великий туристичний потенціал. До того ж ці дунайські порти увійшли в перспективний план розвитку загальноєвропейської транспортної мережі TEN-T. Тому така візитка, як морвокзал європейського рівня, на мою думку, була просто необхідною для міста, — зазначив керівник ДП” Адміністрація морських портів України “Райвис Вецкаганс.

Оновлені приміщення морвокзалу стануть не тільки місцем обслуговування пасажирів водного транспорту, а й майданчиком для проведення різноманітних заходів — виставок, форумів, конференцій.

Реконструкція вокзалу торкнулася й прилеглих територій. Тож відтепер Ізмаїльська набережна стала комфортним місцем для прогулянок містян та туристів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають