9.5 C
Alba Iulia
Субота, 17 Квітня, 2021

В Ірландії пройшли успішні переговори компанії Ryanair з керівництвом аеропортів «Бориспіль» та «Львів»

 • Вчора в Белфасті (Ірландія) пройшли успішні переговори компанії Ryanair з керівництвом аеропортів «Бориспіль» та «Львів». Про це заявив Міністр інфраструктури Володимир Омелян під час засідання Уряду, яке відбулось 26 квітня 2017 року.

  «Позиція Президента України, Прем’єр-міністра України, низки політичних партій одностайна – ми повинні дати дешеві авіаперевезення для українців. І ми це зробимо», – заявив Володимир Омелян.

  Виступаючи на засіданні Уряду, Володимир Омелян також окреслив основні інфраструктурні пректи, які будуть реалізовані або розпочаті цього року: «Цьогоріч має бути відкрито Бескидський тунель. Це  – великий інфраструктурний проект, спрямований на посилення прямого залізничного сполучення між Україною та Європою. Активне будівництво тунелю ведеться з листопада 2013 року. Завершити весь комплекс робіт планується в четвертому кварталі 2017 року. Ввести в експлуатацію тунель планується  у другому кварталі 2018 року. Так, інфраструктурні проекти – це довго, але це і надовго».

  За словами Міністра, після завершення будівництва пропускна здатність тунелю збільшиться більше, ніж вдвічі (з 47 до 100 пар поїздів на добу). «В продовження розширення сполучення з Європою, Міністерство вважає за необхідне призначення нових залізничних маршрутів до країн Європи: Польщі, Словаччини, Угорщини, Німеччини, Румунії», – наголосив Володимир Омелян.

  Також він зазначив, що 2017 рік має стати роком завершення корпоратизації Укрзалізниці та впровадження корпоративного управління.

  Очільник Міністерства анонсував початок декількох проектів на залізниці: «Розпочинаємо підготовку до реалізації проектів з електрифікації основних дільниць залізниць України: «Ковель – Ізов – Держкордон регіональної філії «Львівська залізниця» експлуатаційною довжиною 81 км, що дозволить підвищити ефективність та швидкість перевезення вантажів у напрямку лінії LHS; Коростень – Овруч – Держкордон регіональної філії «Південно-Західна залізниця» експлуатаційною довжиною 65 км, яка разом з електрифікацією з боку Білорусії дозволить збільшити пропуск поїздів у напрямку Балтійське море – Чорне море».

  Також в планах Міністерства – початок реалізації спільно з ЄІБ та ЄБРР масштабного інфраструктурного проекту: «Реконструкція залізничної дільниці Долинська – Миколаїв з підвищенням пропускної спроможності напрямку Знам’янка – Долинська – Миколаїв».

  «Реалізація проекту буде здійснюватися за рахунок власних коштів ПАТ «Укрзалізниця» та залучених коштів МФО. Загальна вартість проекту – 5,9 млрд. грн. Загальна довжина ділянки 252 км. Будівництво планується розпочати у четвертому кварталі 2017 року», – наголосив Володимир Омелян. Крім того, Міністр анонсував розвиток залізничного сполучення на ділянці Запоріжжя – Комиш-Зоря-Волноваха.

  Що стосується розвитку морської галузі, то одним з ключових завдань є  створення Морської адміністрації, що наблизить Україну до сучасних світових стандартів управління морською галуззю. «Міністерством також заплановано підготовку до скорочення портових тарифів і зборів. 2017 рік – рік залучення світових портових операторів Hutchison Ports та DP World (P&O Ports) до роботи в Україні. Заплановано старт концесійних пілотних проектів в портах Ольвія, Херсон, Чорноморськ, що дозволить залучити провідні західні технології у розвиток термінальних потужностей та збільшити обсяги перевалки вантажів», – наголосив Міністр інфраструктури.

  Володимир Омелян зазначив, що Адміністрація морських портів планує здійснтити реконструкцію і будівництво 19 причалів в 4 морських портах України, обсяг фінансування – 2,95 млрд. грн.: «Також заплановано відновлення будівництва хвилелому в Одесі та проведення днопоглиблювальних робіт в акваторіях портів та каналів в обсязі 16,9 млн м3, що забезпечить в средньостроковій перспективі залучення приватних інвестицій в галузь в обсязі більше 500 млн долл. США, додатково створить близько 1 тис. робочих місць та сприятиме забезпеченню енергетичної безпеки держави за рахунок ефективної логістики прийому енергоресурсів глибоководними портами».

  Окремо Міністр наголосив, що Міністерством розроблено проект Закону про «Внутрішні водні шляхи», яким передбачається відновлення вантажних перевезень річкою. В разі схвалення Закону вантажоперевезення річкою можуть досягти 35 млн тонн на рік вже в найближчій перспективі: «А кожний мільйон тонн, який ми переносимо з автошляхів на річку, економить майже 800 млн гривень на ремонт автошляхів щорічно. Сподіваємося на підтримку цього законопроекту з боку парламенту».


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Кабмін планує демілітаризувати Миколаївський суднобудівний завод

  У Кабінеті міністрів України готуються документи для демілітаризації Миколаївського суднобудівного заводу, який входить до складу ДК "Укроборонпром".

  “Авіалінії Антонова” доставили 80 тонн автомобільних запчастин з Азії до США

  Авіакомпанії "Авіалінії Антонова" на літаку Ан-124 "Руслан" перевезли з Індонезії та В'єтнаму в США 80 тонн автомобільних запчастин.Передає Національний...

  НВО «Практика» розробляє новий бронеавтомобіль «Козак-7 (відео)

  Науково-виробниче об'єднання «Практика» веде процес розробки та виготовлення нової багатофункціональної швидкої броньованої платформи «Козак-7».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на...

  “Еталон” виграв тендер на постачання шкільних автобусів до Дніпропетровської та Чернівецької областей

  Парк шкільних автобусів Дніпропетровської та Чернівецької областей поповниться українськими автобусами марки "Еталон".Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Українське Дунайське пароплавство модернізовуватиме буксири новими гібридними двигунами

  ПрАТ "Українське Дунайське пароплавство" (УДП) і Англо-Бельгійська корпорація (ABC) під егідою посольства Бельгії в Україні підписали лист про наміри щодо сприяння процесу...

  Україна домовляється з Азербайджаном про зняття обмежень на кількість авіарейсів

  Азербайджан повідомив про готовність зняти обмеження за кількістю авіарейсів і позитивно розглянути запит Державіаслужби України, - за підсумками переговорів міністра інфраструктури Владислава...

  “Укравтодор” проводить ремонт найстарішого мосту в Харківській області (фото)

  На Харківщині стартували роботи з реконструкції та ремонту найстарішого мосту в області.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Крюківський вагонобудівний завод вивів на випробування другий дизель-поїзд ДПКр-3 (фото)

  На Південній залізниці проходять випробування нового дизель-поїзда Крюківського вагонобудівного заводу ДПКр-3-002.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС. Уточнюється, що тестові...

  Зараз читають

  Українське Дунайське пароплавство модернізовуватиме буксири новими гібридними двигунами

  ПрАТ "Українське Дунайське пароплавство" (УДП) і Англо-Бельгійська корпорація (ABC) під егідою посольства Бельгії в Україні підписали лист...

  Заводі «Океан» прийняв на ремонт черговий суховантаж (фото)

  У Миколаєві 8 квітня на Суднобудівному заводі «Океан» стало для проходження ремонту судно SOLKA 2.

  “Західний контейнерний термінал” у Тернополі почав відправляти контейнерні поїзди до Польщі

  "Західний контейнерний термінал", який розташований в Тернополі, у 2021 році налагодив регулярне сполучення з польською інтермодальною мережею.

  Кабмін схвалив основні показники Державного оборонного замовлення на три роки

  Уряд України схвалив основні показники Державного оборонного замовлення на три роки.Про це повідомила пресслужба Міністерства...