9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 12 Грудня, 2023

В Дніпропетровській області почали будувати сучасний автономний дитячий садок (фото)

У Підгороднєму почали будівництво нового дитячого садка на 115 місць.

Про це Інформатору стало відомо з повідомлення голови ДнепрОГА Валентина Резніченко, передає Національний промисловий портал.

Боремося з нестачею місць у дитячих садках. В цьому році починаємо будівництво чотирьох сучасних дитсадків – в Кам’янському, Підгороднє і Обухівці Дніпровського району, Іларіонове Синельниківського району. Кожен відвідуватимуть понад сотні дітей. Будівництво плануємо завершити восени 2018 року, – зазначив Валентин Резниченко.

У Підгороднє проблема нестачі місць у дитячих садках стоїть гостро. Молоді батьки скаржаться, що змушені записуватися в чергу ще задовго до народження дитини.

Підгородне страждає від малої кількості місць у садочках. Черги величезні. Деякі батьки навіть возять своїх дітей в дитсадки Дніпра. За вирішення проблеми взялася команда Валентина Резніченко, – розповіла голова Подгородненское міськради Галина Кузьменко.

Садок буде розрахований на шість груп, які відвідуватимуть 115 дітей. Жителі Підгороднєго з нетерпінням чекають його відкриття.

Ми все будемо раді, щоб наші діти ходили в цей садок. Обов’язково приведу сюди свого сина Богдана. Дякую за турботу, – подякував місцевий житель Сергій Скупченка.

Дві мої дочки не ходили в дитсадок, бо не вистачало місць. Тому вони виховувалися вдома. Сподіваюся, хоч меншу поведу в новий садок, – посміхається жителька Підгороднєго Олена Сенченко.

Будівля дитячого садка буде складатися з шести модулів-блоків. Разом вони утворюють шестигранник. Зараз на будівельному майданчику підрядники ведуть земляні роботи, заливати фундамент почнуть вже на цьому тижні.

Крім того, за проектом, садок буде опалювати власна автономна котельня. Електроенергію генерувати сонячні батареї, встановлені на даху будівлі, – додав заступник директора підрядної організації Олександр Носиков.

Сучасний дитсадок зводять на кошти місцевого та обласного бюджетів. Загальна вартість проекту становить майже 45 мільйонів гривень. За останні два роки в області створили 2,5 тисячі нових місць у дитячих садках. У Слобожанському і Дніпрі вже побудували «з нуля» два сучасних дитсадка на 220 місць кожен.

Останні новини:

Зараз читають