9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 11 Квітня, 2021

В Дніпрі відремонтували одну з центральних вулиць

 • Капітальний ремонт найбільш проблемної в Дніпрі вулиці Курчатова почали ще в липні нинішнього року. Офіційною датою закінчення капітальної реконструкції вулиці Курчатова є 26 грудня.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на dp.informator.ua.

  Попри це, в найближчі дні робочі будуть виправляти ті недоліки, які можуть випадковим чином «вилізти» на поверхню. Міська влада спеціально не виплатила підрядникам всю суму, поки всі роботи НЕ будуть закінчені: десь треба буде плитку перекласти, десь табло переставити і т.п. 

  Наступний етап – установка зупинок громадського транспорту. Як зазначив мер Дніпра Борис Філатов, виглядати вони будуть трохи інакше, ніж звикли містяни – без місць для торгівлі. До слова все, що в майбутньому будуть реконструювати й ремонтувати, буде без цих самих місць – в цьому плані, а також щодо ще декількох аспектів вулиця Курчатова стане свого роду еталоном. Оцінювати роботу, коли всі шість місяців наполегливої ​​роботи приховані під снігом, досить складно, тому коротко про те, що змінилося:

  – Замість типових ліхтарів поставили нове LED-освітлення без будь-яких зовнішніх проводів – всі вони під землею;
  – Робочі повністю переклали всі комунікації;
  – Капітальний ремонт дорожнього та тротуарного покриття, а також трамвайних шляхів – їх укладали за особливою технологією, яка дозволяє знизити вібрації і зробити рух електротранспорту практично безшумним;
  – Очистили вулицю від місць зовнішньої торгівлі і докучливих МАФів;
  – Уздовж тротуарної доріжки висадили кілька дерев – платанів – які «приїхали» з Німеччини.
  – Окрему увагу варто приділити тролейбусним маршрутом, який відтепер стане постійним гостем вулиці Курчатова – тролейбус № 5. До сьогоднішнього дня електротранспорт ходив від проспекту Пушкіна до вулиці Титова, зараз же, на прохання пасажирів, його трохи подовжили і додали 11 зупинок. Тепер 5-ка йде з проспекту Поля, робить лівий поворот на проспект Пушкіна, рухається далі по проспекту до вулиці Курчатова. Після цього тролейбус повертає направо і йде по цій же вулиці з зупинками на авто- та залізничному вокзалах. Далі він виходить на проспект Дмитра Яворницького до перехрестя з вулицею Фабра, де об’єднується з тролейбусом № 1.

  Інтервал руху – близько 7 хвилин в годину пік і близько 15 хвилин в міжпікові години. І ще одна хороша новина: тролейбус ходитиме до 23:00. 


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  “Західний контейнерний термінал” у Тернополі почав відправляти контейнерні поїзди до Польщі

  "Західний контейнерний термінал", який розташований в Тернополі, у 2021 році налагодив регулярне сполучення з польською інтермодальною мережею.

  ДТЕК використовує дрон-кулю для інспекції виробництва

  В результаті співпраці Innovation DTEK, ДТЕК Енерго і DroneUA, захищений дрон Elios 2, вироблений швейцарською компанією Flyability, був успішно протестований і введений...

  “Укроборонпром” працює над створенням керованих снарядів 155-мм з дальністю 50 кілометрів

  В України продовжують розвивати тематику керованих боєприпасів в рамках програми "Квітник"/"Барвінок". Про амбітні плани з розвитку боєприпасної галузі Концерну розповів директор Дивізіону...

  Міноборони отримає літак Ан-148 від “Антонова” та гелікоптер Мі-8

  Літак Ан-148-100В та гелікоптер Мі-8МТВ-1 зі складу Державного авіаційного підприємства "Україна" (підпорядкована ДУСі) передають у розпорядження Міністерству оборони України.

  Заводі «Океан» прийняв на ремонт черговий суховантаж (фото)

  У Миколаєві 8 квітня на Суднобудівному заводі «Океан» стало для проходження ремонту судно SOLKA 2.Передає Національний Промисловий Портал з...

  “Укравтодор” розпочав ремонт автодороги на території Чорнобильської зони (фото)

  У Чорнобильській зоні стартували ремонтні роботи на 40 кілометровій ділянці дороги між КПП "Дитятки" і КПП "Прип'ять" та під'їзду до ЧАЕС.

  П’ятий екіпаж катера Island готовий до відправки на навчання у США

  П’ятий екіпаж патрульного катеру Island готовий до виряджання у США на навчання.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Виділено кошти на реконструкцію та розбудову пунктів пропуску на Закарпатті

  Закарпатська область отримає кошти на реконструкцію старих та будівництво нових пунктів пропуску на Українському кордоні з державами Європейського Союзу.

  Зараз читають

  На Шепетівському ремзаводі створюють самохідну артилерійську установку на базі БМП

  На Шепетівському ремонтному заводі «схрещують» артилерійську частину 2С9 «НОНА» та шасі БМП/БРМ.Передає Національний Промисловий...

  Уряд заборонив ввезення залізничних коліс та колісних осей з Росії

  Кабінет міністрів України заборонив ввезення на митну територію нашої держави залізничних коліс і колісних осей з Російської...

  “Західний контейнерний термінал” у Тернополі почав відправляти контейнерні поїзди до Польщі

  "Західний контейнерний термінал", який розташований в Тернополі, у 2021 році налагодив регулярне сполучення з польською інтермодальною мережею.

  Збройні сили України створюють шість шкіл спеціалізованої підготовки

  У поточному 2021 році в Навчальних центрах Збройних Сил України створять 6 шкіл вузькопрофільної підготовки.