9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 25 Січня, 2022

В Дніпрі відремонтували одну з центральних вулиць

Капітальний ремонт найбільш проблемної в Дніпрі вулиці Курчатова почали ще в липні нинішнього року. Офіційною датою закінчення капітальної реконструкції вулиці Курчатова є 26 грудня.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на dp.informator.ua.

Попри це, в найближчі дні робочі будуть виправляти ті недоліки, які можуть випадковим чином «вилізти» на поверхню. Міська влада спеціально не виплатила підрядникам всю суму, поки всі роботи НЕ будуть закінчені: десь треба буде плитку перекласти, десь табло переставити і т.п. 

Наступний етап – установка зупинок громадського транспорту. Як зазначив мер Дніпра Борис Філатов, виглядати вони будуть трохи інакше, ніж звикли містяни – без місць для торгівлі. До слова все, що в майбутньому будуть реконструювати й ремонтувати, буде без цих самих місць – в цьому плані, а також щодо ще декількох аспектів вулиця Курчатова стане свого роду еталоном. Оцінювати роботу, коли всі шість місяців наполегливої ​​роботи приховані під снігом, досить складно, тому коротко про те, що змінилося:

– Замість типових ліхтарів поставили нове LED-освітлення без будь-яких зовнішніх проводів – всі вони під землею;
– Робочі повністю переклали всі комунікації;
– Капітальний ремонт дорожнього та тротуарного покриття, а також трамвайних шляхів – їх укладали за особливою технологією, яка дозволяє знизити вібрації і зробити рух електротранспорту практично безшумним;
– Очистили вулицю від місць зовнішньої торгівлі і докучливих МАФів;
– Уздовж тротуарної доріжки висадили кілька дерев – платанів – які «приїхали» з Німеччини.
– Окрему увагу варто приділити тролейбусним маршрутом, який відтепер стане постійним гостем вулиці Курчатова – тролейбус № 5. До сьогоднішнього дня електротранспорт ходив від проспекту Пушкіна до вулиці Титова, зараз же, на прохання пасажирів, його трохи подовжили і додали 11 зупинок. Тепер 5-ка йде з проспекту Поля, робить лівий поворот на проспект Пушкіна, рухається далі по проспекту до вулиці Курчатова. Після цього тролейбус повертає направо і йде по цій же вулиці з зупинками на авто- та залізничному вокзалах. Далі він виходить на проспект Дмитра Яворницького до перехрестя з вулицею Фабра, де об’єднується з тролейбусом № 1.

Інтервал руху – близько 7 хвилин в годину пік і близько 15 хвилин в міжпікові години. І ще одна хороша новина: тролейбус ходитиме до 23:00. 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають