9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 6 Жовтня, 2022

В аеропорту Ужгорода запустили інструментальну систему посадки літаків

З 10 вересня літаки, які виконують рейси до аеропорту “Ужгород”, можуть здійснювати злети та посадки з використанням аеронавігаційних приладів, а не за правилами візуальних польотів, як відбувалося до цього.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

За словами директора департаменту інфраструктури Закарпатської ОДА Едуарда Маляра, 9 вересня набули чинності зміни в аеронавігаційному просторі Словаччини та аеропорт Ужгород вже може приймати літаки інструментально, а не “вручну”.

Також раніше Маляр поінформував на своїй сторінці в Facebook, що для переходу на інструментальні польоти була протестована робота світлосигнальної системи аеропорту, опублікувавши відповідні фото.

blank

“Світлосигнальна система поки буде використовуватися ще стара, і ми продовжили ще на рік її сертифікат, але вже закуповується сучасна система, яка незабаром буде монтуватися і використовуватися в аеропорту Ужгорода”, – прокоментував чиновник.

Відзначимо також, що ті зміни, які набрали чинності з 9 вересня в аеронавігаційному просторі Словаччини, делегували Україні право управління частиною свого повітряного простору, необхідного для зльоту/посадки літаків в аеропорту Ужгород.

“Відтепер “Украерорух”, крім раніше задекларованих послуг, також має право здійснювати управління використанням повітряного простору на тактичному рівні в певній частині повітряного простору сусідньої країни та забезпечувати сигнали всебічно спрямованого далекомірного радіомаяка DME для процедур неточного заходу на посадку за приладами на аеродромі Ужгород. Після введення в дію цих процедур, для експлуатантів повітряних суден розширяться можливості використання аеродрому, зменшуючи при цьому вплив погодних факторів на регулярність польотів, особливо в осінньо-зимовий період”, – коментував раніше ситуацію навколо аеропорту “Ужгород” керівник “Украероруху” Андрій Ярмак.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають