9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Червня, 2022

В аеропорту Одеса восени буде запущена інструментальна посадка категорії IIIA ICAO

Інструментальна посадка категорії IIIA ICAO буде запущена в аеропорту Одеса восени, повідомив генеральний директор міжнародного аеропорту Одеса Володимир Семенченко.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

За його словами, 16 липня в аеропорту було відкрито нову злітно-посадкову смугу, але посадка на неї здійснюється поки за правилами візуальних польотів.

“Все обладнання вже закуплено і встановлено, зараз йде процес тестування і сертифікації. Згідно з вимогами, був проведений обліт, “Украерорух” протестував. Ми завершуємо документування всіх процесів, на цьому тижні подаємо до Державіаслужби та сподіваємося, що до 1 вересня почнемо працювати по першій категорії на цій системі, а приблизно на 1 жовтня вже будемо працювати по категорії IIIA ICAO”, – сказав Семенченко.

На сьогодні третя категорія ICAO в Україні є тільки в аеропорту Бориспіль.

“Третя категорія не означає, що ми станемо всепогодним аеропортом. Немає аеропортів у світі, які приймають літаки в будь-яку погоду. Є погодні умови, коли аеропорти закриваються. Але третя категорія на сьогодні найнадійніша”, – підкреслив Семенченко.

Відзначається, що реновація міжнародного аеропорту Одеси передбачала установку чотирьох телетрапів, які виготовили в Іспанії на заводі німецької компанії Thyssenkrupp. Один з них вже встановлено, інші три будуть доставлені та змонтовані вже найближчим часом.

“До кінця серпня буде доставлений другий телетрап і почнеться процес монтажу. Потім третій і четвертий – поступово, щоб не переривати роботу аеропорту. У вересні всі вони вже будуть приймати пасажирів”, – додав комерційний директор аеропорту Одеса В’ячеслав Чеглатонєв.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що в одеському аеропорту з наступного року відкриють вантажний термінал.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають