9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Листопада, 2021

В аеропорту Дніпра почалося будівництво нового терміналу та злітно-посадкової смуги (фото)

В аеропорту Дніпра приступили до практичної реалізації робіт з будівництва нового пасажирського термінала та злітно-посадкової смуги.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Ще вчора, 15 вересня, в мережі з’явилися фото, які демонструють початок робіт з будівництва терміналу компанією DCH. Сьогодні ж в Дніпропетровській облдержадміністрації поінформували про офіційний старт заходів, що передують зведення нової ЗПС.

“Будівництво аеропорту почалося. Він буде сучасним, безпечним і технологічним. Чи зможе приймати найбільші літаки навіть при ускладнених погодних умовах”, – повідомив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

Відзначається, що на будівельному майданчику працюють близько десяти одиниць техніки, виконують підготовчі роботи.

“Будівництво буде проходити без зупинки діючого аеродрому. Перший етап — перенесення метеорологічного обладнання, трансформаторних підстанцій, 15-ти кілометрів мереж зв’язку, енергоживлення. Ці роботи дозволять після завершення тендеру з вибору генпідрядника негайно приступити до виконання основних будівельних робіт”, – зазначив глава держпідприємства “Фінінпро” Олег Тарасюк.

Також повідомляється, що злітно-посадкову смугу аеропорту будує держава — коштами розпоряджається держпідприємство “Фінінпро”. ЗПС довжиною 3200 метрів буде оснащена сучасною навігаційною і світлосигнальними системами.

“Зараз аеропорт Дніпра не відповідає сучасним вимогам авіації — він був побудований в середині минулого століття, застарів і морально, і фізично. Це вже третя спроба побудувати новий аеропорт. Раніше проєкт розробляли, коли місто претендувало на Євро-2012 і Євробаскет-2015», – додав голова Державного агентства інфраструктурних проєктів України Кирило Хомяков.

Новий міжнародний термінал і VIP-термінал в єдиному комплексі будує інвестор — українська промислово-фінансова група DCH. Вони будуть мати 6 виходів на посадку, поруч буде офісна будівля для працівників аеропорту і стоянка на 1,2 тисяч місць.

“Наш проєкт складається з декількох етапів. Перший — будівництво об’єктів інфраструктури. Другий — розвиток самого аеропорту, авіаційних перевезень, географії маршрутів. Це тривала робота, яка починається паралельно з будівництвом терміналу. Протягом 2-3 років ми побачимо новий об’єкт. Він буде одним з кращих в Україні — по логістиці, компануванню, як ЗПС”, – підсумував керівник проєктної групи DCH з будівництва аеропорту Дніпра Володимир Васильченко.

В середньому в рік аеропорт прийматиме 1,6 млн пасажирів з можливістю збільшення цієї цифри майже вдвічі.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають