9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 18 Червня, 2021

В аеропорту Дніпра почалося будівництво нового терміналу та злітно-посадкової смуги (фото)

 • В аеропорту Дніпра приступили до практичної реалізації робіт з будівництва нового пасажирського термінала та злітно-посадкової смуги.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Ще вчора, 15 вересня, в мережі з’явилися фото, які демонструють початок робіт з будівництва терміналу компанією DCH. Сьогодні ж в Дніпропетровській облдержадміністрації поінформували про офіційний старт заходів, що передують зведення нової ЗПС.

  “Будівництво аеропорту почалося. Він буде сучасним, безпечним і технологічним. Чи зможе приймати найбільші літаки навіть при ускладнених погодних умовах”, – повідомив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

  Відзначається, що на будівельному майданчику працюють близько десяти одиниць техніки, виконують підготовчі роботи.

  “Будівництво буде проходити без зупинки діючого аеродрому. Перший етап — перенесення метеорологічного обладнання, трансформаторних підстанцій, 15-ти кілометрів мереж зв’язку, енергоживлення. Ці роботи дозволять після завершення тендеру з вибору генпідрядника негайно приступити до виконання основних будівельних робіт”, – зазначив глава держпідприємства “Фінінпро” Олег Тарасюк.

  Також повідомляється, що злітно-посадкову смугу аеропорту будує держава — коштами розпоряджається держпідприємство “Фінінпро”. ЗПС довжиною 3200 метрів буде оснащена сучасною навігаційною і світлосигнальними системами.

  “Зараз аеропорт Дніпра не відповідає сучасним вимогам авіації — він був побудований в середині минулого століття, застарів і морально, і фізично. Це вже третя спроба побудувати новий аеропорт. Раніше проєкт розробляли, коли місто претендувало на Євро-2012 і Євробаскет-2015», – додав голова Державного агентства інфраструктурних проєктів України Кирило Хомяков.

  Новий міжнародний термінал і VIP-термінал в єдиному комплексі будує інвестор — українська промислово-фінансова група DCH. Вони будуть мати 6 виходів на посадку, поруч буде офісна будівля для працівників аеропорту і стоянка на 1,2 тисяч місць.

  “Наш проєкт складається з декількох етапів. Перший — будівництво об’єктів інфраструктури. Другий — розвиток самого аеропорту, авіаційних перевезень, географії маршрутів. Це тривала робота, яка починається паралельно з будівництвом терміналу. Протягом 2-3 років ми побачимо новий об’єкт. Він буде одним з кращих в Україні — по логістиці, компануванню, як ЗПС”, – підсумував керівник проєктної групи DCH з будівництва аеропорту Дніпра Володимир Васильченко.

  В середньому в рік аеропорт прийматиме 1,6 млн пасажирів з можливістю збільшення цієї цифри майже вдвічі.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Український всюдихід «Nomad» дебютував на виставці «Зброя та безпека» (фото)

  Новий український колісний всюдихід «Nomad» вперше представили широкому загалу в рамках міжнародної виставки «Зброя та безпека –...

  В Україні розробляють термобаричні снаряди для систем залпового вогню

  В Україні працюють над створенням 122-мм термобаричними снарядами до реактивної системи залпового вогню (РСЗВ).Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Lockheed Martin презентує в Україні винищувачі F-16

  На міжнародній виставці «Зброя та безпека - 2021» компанія Lockheed Martin Україні презентують винищувачі F-16.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Національний університет оборони України представив свої досягнення на виставці «Зброя та безпека»

  На міжнародній зброярській виставці «Зброя та безпека – 2021» Національний університет оборони України імені Івана Черняховського уже традиційно презентує результати своїх досліджень...

  “Нова Пошта” відкрила автоматизовані термінали у трьох містах України (фото)

  Щоб зберігати швидкість доставлення при зростанні обсягів відправлень, компанія "Нова Пошта" продовжує відкривати автоматизовані термінали. У травні три нових об'єкти були запущені...

  Alstom готовий локалізувати до 35% виробництва локомотивів в Україні

  Французький концерн Alstom готовий поступово локалізувати до 35% виробництва і обслуговування локомотивів в Україні, а продуктивну діяльність планується перенести в Україну, починаючи...

  «ВК Система» представила на «Зброя та безпека» нову броньовану медичну машину (фото)

  У Києві на міжнародній виставці «Зброя та безпека - 2021» науково-виробнича компанія «ВК Система» представила одну з новинок заходу - броньовану медичну...

  Військовим метрологам передали сучасну мобільну лабораторію

  Метрологічний центр військових еталонів Збройних Сил України, який розташований у Харкові, отримав нову пересувну лабораторію вимірювальної техніки УА2-4/А на базі автомобіля МАЗ.

  Зараз читають

  «ВК Система» представила на «Зброя та безпека» нову броньовану медичну машину (фото)

  У Києві на міжнародній виставці «Зброя та безпека - 2021» науково-виробнича компанія «ВК Система» представила одну з новинок...

  У Києві представили компактні українські електромобілі Konyk (фото)

  У Києві в рамках спеціалізованих виставок ComAutoTrans і Автотехсервіс відбулася презентація компактних електромобілів українського виробника.

  На базі «Антонова» створено новий високотехнологічний кластер

  14 червня 2021 року на ДП «Антонов» відбулося підписання Генерального договору про кластер високих технологій «Антонов».

  “Інтерпайп” переміг у тендері на постачання “Укрзалізниці” понад чотирьох тисяч залізничних коліс

  Компанія "Інтерпайп НТЗ" стала переможцем тендеру в системі Prozorro на постачання АТ "Укрзалізниця" 4,4 тисячі одиниць суцільновальцьованих...