9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 24 Січня, 2021

В аеропорту Дніпра почалося будівництво нового терміналу та злітно-посадкової смуги (фото)

 • В аеропорту Дніпра приступили до практичної реалізації робіт з будівництва нового пасажирського термінала та злітно-посадкової смуги.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Ще вчора, 15 вересня, в мережі з’явилися фото, які демонструють початок робіт з будівництва терміналу компанією DCH. Сьогодні ж в Дніпропетровській облдержадміністрації поінформували про офіційний старт заходів, що передують зведення нової ЗПС.

  “Будівництво аеропорту почалося. Він буде сучасним, безпечним і технологічним. Чи зможе приймати найбільші літаки навіть при ускладнених погодних умовах”, – повідомив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

  Відзначається, що на будівельному майданчику працюють близько десяти одиниць техніки, виконують підготовчі роботи.

  “Будівництво буде проходити без зупинки діючого аеродрому. Перший етап — перенесення метеорологічного обладнання, трансформаторних підстанцій, 15-ти кілометрів мереж зв’язку, енергоживлення. Ці роботи дозволять після завершення тендеру з вибору генпідрядника негайно приступити до виконання основних будівельних робіт”, – зазначив глава держпідприємства “Фінінпро” Олег Тарасюк.

  Також повідомляється, що злітно-посадкову смугу аеропорту будує держава — коштами розпоряджається держпідприємство “Фінінпро”. ЗПС довжиною 3200 метрів буде оснащена сучасною навігаційною і світлосигнальними системами.

  “Зараз аеропорт Дніпра не відповідає сучасним вимогам авіації — він був побудований в середині минулого століття, застарів і морально, і фізично. Це вже третя спроба побудувати новий аеропорт. Раніше проєкт розробляли, коли місто претендувало на Євро-2012 і Євробаскет-2015», – додав голова Державного агентства інфраструктурних проєктів України Кирило Хомяков.

  Новий міжнародний термінал і VIP-термінал в єдиному комплексі будує інвестор — українська промислово-фінансова група DCH. Вони будуть мати 6 виходів на посадку, поруч буде офісна будівля для працівників аеропорту і стоянка на 1,2 тисяч місць.

  “Наш проєкт складається з декількох етапів. Перший — будівництво об’єктів інфраструктури. Другий — розвиток самого аеропорту, авіаційних перевезень, географії маршрутів. Це тривала робота, яка починається паралельно з будівництвом терміналу. Протягом 2-3 років ми побачимо новий об’єкт. Він буде одним з кращих в Україні — по логістиці, компануванню, як ЗПС”, – підсумував керівник проєктної групи DCH з будівництва аеропорту Дніпра Володимир Васильченко.

  В середньому в рік аеропорт прийматиме 1,6 млн пасажирів з можливістю збільшення цієї цифри майже вдвічі.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Розробки українських науковців у сфері енергетики, ВПК та машинобудування приносять користь державі

  Президент Національної академії наук України під час онлайн-брифінгу для представників ЗМІ розповів про результати наукової роботи, які...

  «Мотор Січ» модернізує двигуни для гелікоптерів Мі-8 ВПС Грузії

  Українське підприємство «Мотор Січ» проведе ремонт і модернізацію двигунів гелікоптерів Мі-8 Грузії.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Україна входить у трійку лідерів з експорту курятини до ЄС

  Україна залишається одним з найбільших постачальників м’яса курятини на ринок Європейського Союзу. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

  В Україні випробовують дрон-камікадзе «Пілум» (відео)

  Українська компанія A.Drones провела льотні випробування безпілотного літака-снаряда «Пілум».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.Як заявлено...

  «Аеротехніка» поставить аеродромне обладнання авіабазі Нацгвардії

  Науково-виробниче підприємство «Аеротехніка-МЛТ» поставить аеродромне обладнання авіабазі Національної гвардії України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.Програмно-технічний...

  Київський завод прийняв на модернізацію другий літак Ан-26 для ВМС України

  Другий транспортний літак Ан-26 для Військово-морських сил України прибув на модернізацію на «Завод 410 ЦА».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Маріупольська бригада Нацгвардії отримала нову техніку

  Маріупольська бригада оперативного призначення Національної гвардії України отримала нову автотехніку.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.На...

  Донецька залізниця відремонтувала 133 кілометри колій

  Донецька залізниця у 2020 році різними видами ремонту оновила 133,16 кілометра колії.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

  Зараз читають

  МАУ підготувала літаки для перевезення вакцин від коронавірусу

  Авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" відзначає готовність до транспортування вакцин від коронавірусу на своїх літаках Boeing 737 та...

  Hapag-Lloyd запускає в Україні контейнерні поїзди

  Судноплавна компанія Hapag-Lloyd запускає блок-поїзди в Україні, які курсуватимуть з Одеси до Києва, Дніпра та Харкова.

  Для Збройних сил України розробили новий бронежилет

  Для військовослужбовців Збройних сил України розробили новий бронежилет. У вимогах до бронежилета було визначено, щоб він відповідав...

  На Самбірщині агропромислова компанія розпочала будівництво нового картоплесховища

  Українська агропромислова компанія «Контінентал Фармерз Груп» розпочала будівництво нового картоплесховища у селі Чуква Самбірського району Львівської області.