9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 14 Серпня, 2022

В аеропорт Дніпра повинні зайти лоукости

Жителі Дніпра повинні мати зручне і доступне авіасполучення як з іншими містами України, так і з країнами Європи.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на “Крылья“.

В аеропорт Дніпра повинні зайти лоукост. Про це заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час прес-конференції, яка відбулася 27 липня 2017 в Дніпрі в рамках робочої поїздки глави Міністерства у Дніпропетровську область.

Володимир Омелян проінспектував хід ремонтних робіт на автошляхах області, зокрема, трасу М-04 Знам’янка-Луганськ-Ізварине, Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя (південний обхід), Н-11 Дніпро-Миколаїв, дороги в м Тернівка і в м Павлоград.

З того, що побачив сьогодні: перед областю великий виклик, протяжність доріг величезна. З них тисячі кілометрів автодоріг, які мають державне і транскордонне значення. Хочу подякувати і області, і тим містам і селам, які на умовах самофінансування збільшують витрати на дорожню сферу , завдяки чому ми зможемо акумулювати для області більше, ніж 1 млрд гривень в цьому році “, – зазначив Володимир Омелян. За словами міністра 1 січня 2018 запрацює Дорожній фонд, який дасть стабільне фінансування українських автомагістралей: “50% акцизу з повного в 2018, 75% в 2019, і 100% з 2020 року буде направлено саме в Дорожній фонд, і будуть використовуватися ці кошти виключно на ремонт і будівництво українських доріг. Другий виклик, який стоїть і перед областю і перед Україною – децентралізація Укравтодору. Ми прийняли політичне рішення – Укравтодор не може бути єдиним агентством, яке відповідає за всю мережу доріг в Україні. Кожна область набагато краще знає, які дороги потребують розвитку, а які можуть почекати. Саме з цією метою з 1 січня 2018 передається 120 тис. км доріг на обласний рівень, і їх ремонт і утримання – це буде відповідальністю обласних громад. Ми не передаємо просто автодороги , ми передаємо фінансування з Дорожнього фонду на рівні 35% саме на ці цілі. А 5% ми направляємо на безпеку доріг. ми домовилися, що Дніпропетровська область буде другою областю в Україні, яка надасть можливість будівництва так званих «кіл розширення” на в’їздах і виїздах з містечок і сіл, які автоматично спо риє зменшення швидкості автомобілів.

Під моїм постійним увагою знаходиться авіаційна галузь. Я сподіваюся, що аеродром Дніпра буде приймати набагато більшу кількість рейсів, коли в нього зайдуть лоукост. Я мав можливість порівняти аеропорт Львова і аеропорт Дніпра. На превеликий жаль, порівняння не на користь Дніпра. Аеропорт Дніпра – це єдиний аеропорт, який в 2016 році скоротив пасажиропотік на тлі 30% -го зростання пасажиропотоку по всій Україні, на тлі того, що окремі аеропорти демонстрували зростання на 50% і навіть на 70%. Пояснення цьому одне – власники не хот т вільної конкуренції. Те, що ми маємо в масштабах країни – боротьбу за лоукост, за Raynair, за дешеві квитки для громадян України, – ми маємо в прикладі Дніпра. І у мене буде окрема зустріч з цього приводу як з керівництвом аеропорту, так і з правоохоронними органами, щоб нарешті прийти до нормального вирішення цієї ситуації, щоб жителі Дніпра і області спокійно літали по тих городах, які їм цікаві, не платили три, а то й вісім тисяч гривень за квиток до Києва, а мали доступний ринок для польотів в Україна, в країни Європи і світу, – під черкнув міністр.

Я приїхав до вас в плацкарті. Я вважаю, що це абсолютно нормально для українського чиновника будь-якого рангу – їздити в тих умовах, в яких їздять вісімдесят відсотків населення. Так, я знаю, що поїзд Дніпро-Київ один з кращих, і плацкарт там виглядає краще, ніж СВ в інших поїздах, але такі умови – це лише 5% від маси. Я сподіваюся, що після зміни менеджменту Укрзалізниці ми зможемо направити інвестиції, і приділити зовсім інше увагу до потреб пасажирів, бізнесу. це швидкісні потяги, нові локомотиви , нові зерновози, і ключове – ін вестицій в інфраструктуру. Ми повинні підвищити швидкість пересування, відійти від моделі, коли тільки 30% заявок бізнесу на перевезення задовольняється, – додав Володимир Омелян.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають