9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 11 Грудня, 2023

У 2018 році Укравтодор замінить 232 км покриття доріг на цементобетонне

Міністерство інфраструктури України запланувало на 2018 рік почати три проекти реконструкції в загальному 232 км доріг, які передбачають цементобетонне покриття, які обійдуться приблизно в 8 млрд грн.

Перший проект – реконструкція Північного обходу м Житомир по трасі М-06 Київ – Чоп (22,3 км). Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Планується підвищення категорії дороги до 1б (розширення дороги з 2-х до 4-х смуг, розрахункова інтенсивність руху – 14 тис. авто). Землевідведення вже зроблені, – повідомив директор департаменту стратегічного розвитку дорожнього ринку і автомобільних перевезень Міністерства інфраструктури Віктор Сасін.

За словами представника Держагентства автомобільних доріг України (“Укравтодор”) Андрія ЧАБАНОВСЬКАЯ, вартість реконструкції складе 1 млрд грн. Проект фінансується за рахунок кредиту ЄБРР.

Крім того, інвестиційний проект реконструкції дороги Н-31 Дніпро – Решетилівка передбачає розширення дороги з двох до чотирьох смуг, а також виконання покриття в цементобетонні (137 км), повідомив В.Сасін. Вартість проекту, за даними “Укравтодору”, становить 5,4 млрд грн.

Також на автотрасі Н-11 Кропивницький – Миколаїв передбачається проведення капітального ремонту дороги в межах Миколаївської області (73 км), додав А.Чабановскій. Покриття дороги, згідно з підготовленим проектом – цементобетон. Вартість проекту – 1,6 млрд грн, початок робіт у 2018 році.

Останні новини:

Зараз читають