9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 24 Січня, 2022

Узгоджено виділення перших 20 мільйонів євро на одеський швидкий трамвай

КП «Одесміськелектротранс» вже незабаром отримає 20 мільйонів євро кредиту на реалізацію проекту швидкого або ж «магістрального» трамваю «Північ – Південь».

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Пассажирский транспорт.

Цей кредит в рамках реалізації проекту «Міський громадський транспорт України» висуває Європейський інвестиційний банк. Отримання цього кредиту вже повністю узгоджене Міністерством інфаструктури України. Про це 24 січня розповів в прямому ефірі одного з одеських телеканалів заступник міського голови Одеси Павло Вугельман.

20 мільйонів євро які Одеса незабаром вже скоро Одеса отримає в якості кредиту від Європейського інвестиційного банку, підуть на закупівлю трамвайних вагонів. Якщо спочатку планували, що місто закупити 56 трамваїв, то потім вирішили, що їх буде 37. Обійдуться вони приблизно в 33 мільйони євро. З 37 трамваїв 16 будуть багатосекційними великої місткості, а ще 21 – також багатосекційними довжиною 20 і більше метрів. Всі нові вагони будуть або повністю низькопідлоговими, або мати відсоток низької підлоги не менше 70%. Не виключено, що виробництво нових трамваїв буде частково локалізовано в Одесі – зацікавленість в цьому висловили деякі чеські фірми.

Нагадаємо, що домовленість про виділення 200 мільйонів кредитних євро на реалізацію проекту «Міський громадський транспорт України» була досягнута в листопаді 2016 року. Ця домовленість була досягнута на рівні Міністерства інфраструктури України та Кабінету Міністрів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають