9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 9 Червня, 2023

Ужгородський аеропорт готується до відновлення роботи

Міжнародний аеропорт “Ужгород” відновить повноцінну роботу в наступному році.
Про це під час розширеного засідання Ради регіонального розвитку Закарпатської області розповів голова Закарпатської обласної державної адміністрації (ОДА) Геннадій Москаль.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на wing.com.ua.

“За останні три роки в цьому напрямку проведена титанічна робота переважно коштом обласного бюджету. Аеропорт вперше як слід очищений від заростей, по периметру встановили сертифіковану огорожу. Крім того, відновлено злітно-посадкова смуга, відремонтовані службові приміщення й оновлено обладнання в них”, – розповів Геннадій Москаль.

За його словами, “Украерорух” кілька тижнів тому встановив на аеродромі сучасне навігаційне обладнання.

“На сьогодні виконано більш як 80% необхідних робіт, і вже в наступному році Ужгород і Закарпаття нарешті отримають регулярне повітряне сполучення з Києвом”, – уточнив чиновник.

Після цього за словами голови ОДА аеропорт зможе приймати повітряні судна зі столиць сусідніх країн Євросоюзу, а в літній період відправляти рейси популярними туристичним напрямками, зокрема, в Туреччину і Єгипет.

Нагадаємо, два роки тому в аеропорту “Ужгород” було суттєво обмежено обслуговування цивільних літаків. Особливість аеропорту в тому, що зліт і захід на посадку здійснюється через територію Словаччини.

На початку 2018 року Міністерство інфраструктури України погодило виділення 58,3 тис. євро на проведення сертифікації Державного підприємства з обслуговування повітряного руху України (Украерорух) на аеродромі “Ужгород”, яке восени проводило Європейське агентство з безпеки польотів EASA.

Останні новини:

Зараз читають