9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Грудня, 2021

Уздовж набережного шосе у Києві створять зону відпочинку

У Києві, уздовж Набережного шосе побудують велодоріжку і пішохідний променад з освітленням і зонами відпочинку. Тут будуть встановлені нові підпірні стінки і відремонтовані існуючі, а на місці колишніх трамвайних колій з’явиться велодоріжка з пішохідним променадом.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Нова веломагістраль зв’яже міст ім. Патона, міст Метро, Парковий пішохідний міст і Поділ. Таким чином буде створено веломаршрути Лісова-Центр та Троєщина-Центр. Проєктом передбачено виконати комплекс робіт на ділянці понад 5 км. На першому етапі буде демонтована стара конструкція покриття, а також елементи, які будуть заважати будівництву. На виконання цих робіт необхідно близько 9 млн грн. Нову велодоріжку і пішохідну зону приєднають до системи Kyiv Smart City. Уздовж маршруту встановлять камери відеоспостереження. По всій протяжності прокладуть мережі для роботи системи відеоспостереження. На це кошторисом передбачено 10 млн грн.

По всій довжині велодоріжки і тротуару зараз відсутнє освітлення. Проектом передбачено встановлення опор, світильників, прокладка енергомережі і підключення її до міської системи. Для виконання зазначених робіт необхідно близько 11 млн грн, – йдеться в повідомленні.

Пішохідну зону облаштують з фігурних елементів мощення. Все буде виконано за концепцією “безбар’єрного середовища”. На перетинах велодоріжки з проїзною частиною встановлять світлофори. Уздовж велодоріжки і променаду висадять нові дерева, кущі та газони. З’являться уздовж Набережного шосе і зони відпочинку. На благоустрій території передбачено 13 млн грн. Також уздовж нового маршруту будуть оновлені й інженерні системи. Зокрема, мережа зливостоків і система відводу дренажних вод. Передбачено будівництво нових ділянок. Вартість таких робіт становить близько 15 млн грн.

Площа покриття велосипедної доріжки складе 13,027 тис. Кв. М, на це буде потрібно близько 93 млн грн. А щоб стримати схил на нижніх ярусах – побудують нові підпірні стінки . Також відремонтують існуючі протизсувні споруди. На це передбачено близько 5,5 млн грн, – додали у Київавтодорі.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають