9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 17 Травня, 2022

УЗ вже облаштувала 85% довжини Бескидського тунелю (фото)

blankБудівельники “Укрзалізниці” вже облаштували 85% довжини Бескидського тунелю, повідомив Голова Правління Войцех Балчун на мапі компании.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на ЦТС.

Кілька свіжих цифр з будівництва: облаштовані тисяча п’ятсот двадцять сім метрів (85% від загальної довжини) лоткової частини тунелю, виконана гідроізоляція одна тисяча п’ятсот сімдесят два метрів основи, 384 метрів склепіння і стін, завершена постійна обробка 336 метрів тунелю, – написав Балчун на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, всі роботи йдуть за графіком.

Раніше були виконані роботи з проходки, облаштування 49, 12 ніш камер і 3 сбоек (технічні та аварійні приміщення). Новий тунель буде двоколійним і матиме один кут нахилу профілю колії, що дозволить економити енергоресурси. Зараз поїзди курсують за старим одноколійному тунелю, що має перелом профілю посередині.

Рівно рік до завершення будівництва Бескидського тунелю. Рух запустим на початку літа 2018 року. Робота не припиняється ні на годину. Саме будівництво закінчиться в листопаді 2017 року, після чого будем облаштовувати підходи до нового тунелю, укладати шлях, монтувати мережу енергозабезпечення освітлення, сигналізації і зв’язку. Ці роботи плануємо закінчити в травні наступного року, – повідомив Балчун.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають