9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Лютого, 2023

УЗ реалізує пілотний проєкт із забезпечення вантажовідправників запірно-пломбувальними пристроями

АТ “Укрзалізниця” реалізує пілотний проєкт із забезпечення вантажовідправників запірно-пломбувальними пристроями (ЗПП).

Про це повідомив заступник директора департаменту комерційної роботи АТ УЗ Валерій Ткачов, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Менеджментом УЗ презентовано пілотний проєкт із забезпечення вантажовідправників запірно-пломбувальним пристроєм (ЗПП) безпосередньо на лінійній вантажній станції”, – зазначив він.

Ткачов підкреслив, що в рамках пілотного проєкту відправники вантажу зможуть придбати ЗПП безпосередньо на станції перед відвантаженням.

“З 20 січня 2022 року в пілотному проєкті візьмуть участь три станції Південно-Західної залізниці (ст. Вінниця, Бобровиця, Наркевичі). З 20 січня до пілотного проєкту будуть додатково залучені по 3 вантажні станції по кожній дорозі”, – додав Ткачов.

Також, за словами заступника директора департаменту комерційної роботи АТ УЗ, за підсумками 1 кварталу 2022 року будуть підбиті підсумки запуску пілотного проєкту та прийнято рішення про подальший механізм реалізації ЗПП.

“Паралельно АТ УЗ тестує програмне забезпечення, яке дозволить контролювати життєвий цикл ЗПП від виробництва до навішування на вагон та відстежити всі процеси перепродажу. Введення даної програми дозволить відмовитися від використання плашки на ЗПП, прибрати спекулятивні ризики, зробити процес реалізації ЗПП “Вінницятрансприлад” більш прозорим”, – підсумував Ткачов.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають