9.5 C
Alba Iulia
Середа, 6 Грудня, 2023

USAID передали нове сучасне обладнання до друкарні у Лисичанську

Друкарня у Лисичанську за грантом від Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України» отримала нове сучасне обладнання.

Про це повідомили на сайті Проєкту, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

Зазначається, що фальцовщик, листопідбирач та гільйотина вже у роботі лисичанських виробників. Це обладнання допомогло автоматизувати процес та підвищити якість продукції. Незабаром у друкарні очікують ще біндер.

Директорка підприємства Юлія Рубан розповіла, що це обладнання від Проєкту USAID – велика допомога для розвитку друкарської справи. Завдяки цьому обладнанню частину роботи автоматизували. Раніше спеціалісти вручну виконували роботу, яка потребує точності. Тепер гільйотина (різак) допомагає зробити порізку друкованого аркуша з точністю до міліметра, це дуже важливо для багатьох наших замовників. Лазерний приціл та автоматичні налаштування різака полегшили цю роботу. Фальцовщик дозволяє зігнути одночасно сотні примірників буклетів. Листопідбірник збирає з конвеєра надруковані сторінки в один блок – раніше це робили вручну наші працівники та на це йшло багато часу.

Про заснування друкарні

Підприємниця Юлія Рубан з Лисичанська Луганської області зважилася на власний бізнес у 2016 році. Понад 15 років вона працювала на одній із друкарень міста. Врешті Юлія вирішила заснувати та розвивати свою компанію.

Свою компанію назвали FoxPrint, це данина назві рідного міста Лисичанська, де свого часу було багато лисиць (з англійської мови fox – лисиця).

Бланки, книги, журнали, календарі, іміджева поліграфія (календарі, каталоги, буклети, візитки), етикетки, стікери – це виготовляють у друкарні.  Клієнтами є підприємства та приватні замовники з Донецької та Луганської областей. П’ять років підприємці постійно інвестують у розширення виробництва.  Парк друкарських верстатів підприємства зріс у п’ять разів.

Нині у друкарні працюють п’ятнадцять людей, трьох працівників взяли на роботу після отримання нового обладнання.

Друкарня з Лисичанська планує шукати нових клієнтів з інших регіонів України, адже має сучасне обладнання, яке дозволяє конкурувати на ринку друкарських послуг. Також думають над тим, які нові напрямки розвитку можна запровадити на підприємстві та бути сталими в економічному плані.

Останні новини:

Зараз читають