9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 26 Травня, 2022

Уряд затвердив порядок використання коштів для добудови терміналу аеропорту Бориспіль

Кабінет Міністрів України на засіданні у середу, 24 листопада, затвердив порядок використання коштів, передбачених у держбюджеті, для поповнення статутного капіталу ДП “Міжнародний аеропорт “Бориспіль”.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Згідно з пояснювальною запискою до проєкту, метою прийняття акту є створення сприятливого інвестиційного клімату для забезпечення сталого розвитку інфраструктури аеропорту Бориспіль шляхом будівництва нового термінального комплексу, що дозволить збільшити пасажиропотік, підвищити рівень обслуговування користувачів послуг авіатранспорту.

“Це довгобуд, який мали добудувати до Євро-2012. На сьогодні відповідні зміни вже підтримані народними депутатами”, – уточнив під час засідання міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що у трьох регіональних аеропортах України у 2022 році розпочнуться ремонтні роботи. Ними стануть аеропорти у Полтаві, Житомирі та Чернівцях.

Крім того, Кабміном було затверджено порядок використання коштів на будівництво нового аеропорту у місті Дніпро.

Ще однією важливою новиною у галузі розбудови авіаційної інфраструктури стала інформація про початок у 2022 році робіт зі спорудження злітно-посадкової смуги для нового аеропорту на Закарпатті, що знаходитиметься у місті Мукачево.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають