9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 19 Серпня, 2022

Уряд затвердив проект будівництва нового терміналу аеропорту Запоріжжя

Прем’єр-міністр України підписав розпорядження КМУ про затвердження проектно-кошторисної документації будівництва нового пасажирського терміналу в аеропорту Запоріжжя

Про це Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на фейсбук-сторінку міського голови Запоріжжя Володимир Буряка.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман підписав розпорядження Кабінету Міністрів про затвердження проектно-кошторисної документації щодо будівництва нового пасажирського терміналу в запорізькому аеропорту. Всі формальні етапи пройдені. Це був непростий шлях … Попереду велика робота. Ми починаємо будувати нові повітряні ворота Запоріжжя, – написав Володимир Буряк.

На засіданні 7 вересня КМУ схвалив проект будівництва пасажирського терміналу та обслуговуючих споруд комунального підприємства «Міжнародний аеропорт Запоріжжя». Згідно з ним площа ділянки під забудову складе 33,1 га, безпосередньо площа забудови – 6,657 тис. кв. метрів.

Пропускна здатність терміналу 400 пасажирів на годину – 250 міжнародних і 150 внутрішніх. Він буде налічувати три поверхи. Крім того, передбачається будівництво газової котельні, насосної станції та трансформаторної підстанцій.

Вартість будівництва в цінах на 22 травня 2017 року становить 543,159 млн гривень, в тому числі вартість будівельних робіт – 207,214 млн гривень, обладнання, меблів та інвентарю – 234,944 млн гривень, інші витрати – 101 млн гривень. Термін будівництва – два роки.

Міжнародний аеропорт Запоріжжя має злітно-посадкову смугу зі штучним покриттям розміром 2500 на 42 метри, пероном на 11 стоянок для повітряних суден, аеровокзал, інші споруди та площі. Навесні цього року тут відремонтували злітно-посадкову смугу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають