9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 24 Травня, 2022

Уряд запропонував Міжнародній фінансовій корпорації приєднатися до відновлення українських міст

Прем’єр-міністр України Денис Шмігаль запропонував Міжнародній фінансовій корпорації приєднатися до відновлення українських міст після закінчення війни, яку розпочала російська федерація.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Укрінформ.

«Україна планує відновлювати за принципами зеленої економіки. Наразі ми працюємо над планом відновлення. Запрошуємо Міжнародну фінансову корпорацію приєднатися до цього процесу», – наголосив глава уряду.

Прем’єр-міністр наголосив, що розраховує на допомогу МФК також у фінансуванні відновлення транспортної інфраструктури українських міст, особливо найбільше постраждалих від дій загарбників.

«Ми зацікавлені у створенні фінансової платформи МФК, яка дозволить фінансувати багато українських міст. Сьогодні залучення іноземних інвестицій у відновлення критичної та соціальної інфраструктури – одне з найважливіших питань порядку денного України», – зазначив він.

Крім того, Денис Шмигаль наголосив на необхідності продовження проєктів державно-приватного партнерства після перемоги України.

Зокрема це стосується реалізації концесійних проєктів в аеропортах, залізничних станціях, морських портах, а також проєктів державно-приватного партнерства в дорожній галузі.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають