9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Червня, 2022

Уряд планує залучати безробітних українців на будівництво доріг

Уряд України планує створити 150 тисяч робочих місць завдяки реалізації програми будівництва доріг і хоче залучити людей, які тимчасово залишилися без роботи через карантин.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Прогнозна цифра – 150 тисяч нових робочих місць, які вдасться створити під реалізацію програми. Зараз плануємо, як залучити в” Велике будівництво “людей, які тимчасово залишилися без роботи через карантин і скорочення часу роботи підприємств, – сказав міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

Крім того в Уряді планують долучити не тільки тих працівників які втратили роботу через карантин, але й робітників тих підприємств, які переживають скрутні часи, або людей, що живуть в “депресивних” регіонах.

Міністр сподівається, що в цьому році вдасться виконати плани з відновлення 4000 кілометрів доріг. Зокрема, мова йде про бетонну дорогу Н-31 “Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка”, будівництво автотранспортної магістралі через Дніпро в Запоріжжі, будівництво південного обходу міста Дніпро; капітальний ремонт траси М-12 “Стрий- Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка”; капітальний ремонт дороги М-19 “Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече” та ін.

Нагадаємо, що Кабмін розробляє програму зі створення робочих місць для тих, хто приїхав з-за кордону або втратив роботу у зв’язку з введеними в країні обмежувальними заходами. Серед іншого, вакансії планували відкривати у сфері дорожнього будівництва та ремонту.

Слід зазначити, що зручним пошуком роботи в інтернеті є сайт Jooble.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають