9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Грудня, 2021

Уряд передав на розвиток доріг 62 мільйони гривень з бюджету з вдосконалення діагностики онкологічних захворювань

Уряд передав на розвиток доріг у Львівській області 61,55 млн гривень з проєкту бюджетної програми Міністерства охорони здоров’я щодо вдосконалення молекулярно-генетичної діагностики онкологічних захворювань, зазначено в розпорядженні Кабінету Міністрів від 21 жовтня.

Всього в цій бюджетній програмі перерозподілено 104,75 млн гривень, тобто державне агентство автомобільних доріг України на ремонт доріг загального користування у Львівській області отримає 60% від цієї суми, повідомляють Наші гроші.

Ще 33,2 млн гривень пішло Міністерству освіти та науки — зокрема на реставрацію головного корпусу ЛНУ імені Івана Франка, а 10 мільйонів — Міністерству енергетики на розвиток потужностей Новокостянтинівської шахти.

Крім цього, уряд узаконив перерозподіл загального бюджету, наданого “Укравтодору”. З 70 мільйонів гривень, виділених на будівництво траси М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ, 65,77 мільйона піде на модернізацію сполучення Київ-Суми-Харків (в межах Чернігівської та Сумської областей), а 4,22 млн — на розвиток доріг у Львівській області.

Раніше 31,5 млрд гривень з Дорожнього фонду було направлено на ремонт і будівництво доріг державного значення. У квітні “Укравтодор” і “Укрексімбанк” уклали договір на фінансування дорожнього будівництва на 19,3 млрд гривень під державні гарантії.

Також “Укравтодору” були перерозподілені 35 млрд гривень з фонду протидії COVID-19.

У жовтні голова Рахункової палати Валерій Пацкан заявив, що на будівництво доріг і амбулаторій пішло 12,6 млрд гривень – при цьому на кошти з COVID-фонд не було закуплено жодного апарату штучної вентиляції легенів.

Дві третини всіх дорожніх підрядів Служби автомобільних доріг у Львівській області у 2020 році сумою від 100 млн гривень отримали три компанії — ТОВ “Автомагістраль-Південь”, ТОВ “Онур Конструкціон Інтернешнл” і ТОВ “Техно-Буд-Центр” – компанії-засновниці Національної асоціації дорожників України. До травня 2020 року керівником НАДУ був Тарас Сиротинський, який зараз є радником прем’єр-міністра Дениса Шмигаль.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають