9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 25 Липня, 2021

Уряд опрацьовує проєкт будівництва нової залізниці між Кам’янець-Подільським та Чернівцями

 • Уряд опрацьовує можливість будівництва 50 кілометрів нової залізниці, яка з’єднає Кам’янець-Подільський з Чернівцями.

  Про такі плани повідомив заступник міністра фінансів Олександр Кава, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  За його словами, у Чернівецької області та її обласного центру дуже хороший туристичний потенціал, але вони відрізана від решти українських регіонів.

  “Область знаходиться в транспортній блокаді – незважаючи на те, що відстань по прямій від Києва до Чернівців трохи більше 400 км, поїзд йде 12 годин, два рази заїжджаючи на територію Молдови”, – пояснив він.

  “Якщо побудуємо нову ділянку залізниці Кам’янець-Подільський – Хотин – Чернівці та модернізуємо ділянку Кам’янець-Подільський – Хмельницький, то поїзд Київ-Чернівці буде доїжджати за шість годин”, – додав Кава.

  Щодо початку робіт з будівництва цієї залізниці та бюджету, заступник міністра фінансів зазначив, що без проєктної документації складно говорити про точну суму, тим більше, що там складний рельєф і необхідно будувати міст через Дністер.

  “На підготовку проєктної документації піде роки два і треба розуміти, що цей проєкт УЗ сама не потягне. Його будівництво має профінансувати держава”, – підкреслив Кава.

  “Думаю, що його вартість буде близько 300 млн доларів. Швидше за все, цей проєкт буде фінансуватися за рахунок кредитної лінії однієї з міжнародних фінансових організацій. Пізніше кредит буде погашатися з держбюджету”, – підсумував він.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  “Інтерпайп” заплатив півтора мільярда гривень податків з початку року

  Українська промислова компанія "Інтерпайп" в I півріччі 2021 року перерахувала до бюджетів різних рівнів 1,49 мільярда гривень...

  Український “Руслан” доставив з Ізраіля до США партію винищувачів F-16

  Український літак Ан-124 “Руслан” доставив другу партію F-16 для приватної фірми Top Aces.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  До кінця року завершать держвипробування винищувача МіГ-29МУ2

  Завершення держвипробувань модернізованого до версії МіГ-29МУ2 радянського винищувача очікують до кінця 2021 року.Дана інформація озвучена директором Львівського державного авіаційного ремонтного...

  У Довговолі на Рівненщині збудують вітроелектростанцію та завод з виробництва водню

  На Володимиреччині біля села Довговоля (Рівненська область) планують будувати потужні вітрові енергетичні установки. Майбутній вітропарк «Володимирець» складатиметься з 12 інноваційних вітротурбін по...

  Підприємства “Укрзалізниці” капітально відремонтували партію пасажирських вагонів (фото)

  АТ "Укрзалізниця" завершила капітально-відновлювальний ремонт з продовженням терміну експлуатації 7 пасажирських вагонів.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Монтаж секцій вантового мосту у Запоріжжі завершать до кінця місяця (фото)

  На будівництві мостового переходу в Запоріжжі мостобудівники приступили до монтажу четвертої секції вантового мосту від пілона в сторону острова Хортиця.

  Порт Чорноморськ зайняв перше місце серед портів України за перевалкою зернових

  Морський порт Чорноморськ у першому півріччі 2021 року перевалив 5,3 мільйона тонн зернових вантажів, що є рекордним показником в порівнянні з усіма...

  До кінця року ВМС України сформують дивізіон катерів Island з американським озброєнням

  До кінця року, в рамках матеріально-технічної допомоги від США, Україні буде передано три катери типу Island, що дозволить сформувати дивізіон з 5...

  Зараз читають

  “Укрзалізниця” отримала 153 мільйони гривень прибутків у червні

  "Укрзалізниця" за підсумками роботи у червні 2021 року одержала 153 мільйони гривень прибутку.

  У Миколаєві розробили новий проєкт десантного катера

  Миколаївське державне підприємство «Дослідно-проектний центр кораблебудування» (ДПЦК) розробило і представило проєкт нового десантного катера «Пелікан».

  З початку року морські порти України перевалили 66 мільйонів тонн вантажів

  Портові оператори в морських портах України протягом січня-червня 2021 року обробили 66,1 мільйона тонн вантажів, що на...

  Державний науково-дослідний інститут авіації розглядає можливість локалізації радянських винищувачів в Україні

  У Державному науково-дослідному інституті (ДНДІ) авіації розглядають локалізацію радянських винищувачів в Україні.Передає Національний Промисловий...