9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 18 Січня, 2022

Укрзалізниця запустить платформу для експреса в аеропорт поєднавши її з метро

АТ “Укрзалізниця” має намір реконструювати залізничну станцію на Видубичах і інтегрувати з метро нову платформу для експреса, наступного за маршрутом Київ-Пасажирський – Дарниця – Бориспіль-аеропорт.

“Зупинка Kyiv Boryspil Express на Видубичах з’явиться вже в цьому році після реконструкції залізничної станції”, – цитується в.о. голови “Укрзалізниці” Євген Кравцов в повідомленні на сайті компанії.

Компанія поставила перед собою завдання створити єдиний логістичний простір, інтегрувавши залізничну станцію “Видубичі” з метрополітеном і автостанцією, для чого планується побудувати нову високу платформу для зупинки Kyiv Boryspil Express, облаштувати переходи, а також реконструювати дві існуючі платформи та побудувати над ними навіс.

“Зараз ведуться передпроектні роботи та розглядаються три варіанти реконструкції цього транспортного вузла, де різні види транспорту будуть об’єднані в єдине ціле. Найближчим часом буде обраний оптимальний”, – підкреслив Е.Кравцов.

Він також зазначив, що всі варіанти реконструкції передбачають високі стандарти безпеки та сучасні елементи логістики, в тому числі для маломобільних громадян.

Як повідомлялося, “Укрзалізниця” запустила залізничний експрес в аеропорт “Бориспіль” 30 листопада з вартістю квитка в 80 грн з плаваючим графіком від 21 до 30 рейсів на добу.

“Укрзалізниця” прогнозує перевозити по маршруту Київ – Міжнародний аеропорт “Бориспіль” близько 3,8 млн пасажирів вже у 2019 році та веде переговори про електрифікацію ділянки шляху з Києва до міжнародного аеропорту «Бориспіль».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають