9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 28 Січня, 2022

Укрзалізниця відремонтувала рекордне число пасажирських вагонів (відео)

У 2018 році Укрзалізниця відремонтувала капітально-відновлювальним ремонтом 118 пасажирських вагонів. Це рекорд за останні вісім років.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу підприємства.

Після такого ремонту вагони набувають нового вигляду, стають комфортними і служать довше. Капітально-відновлювальний ремонт дарує вагонам половину життєвого циклу, подовжує їх термін експлуатації ще на 14 років.

“Оновили інтер’єр, системи кондиціювання повітря, вентиляції, замінили полиці, перестінки, комплекти вікон, встановили індивідуальні розетки електроживлення для кожного місця, облаштували вакуумні санвузли, – все для того, щоб клієнти Укрзалізниці відчули, що компанія змінюється і подорожували поїздами комфортно” – йдеться у повідомленні.

З цих вагонів сформовані фірмові поїзди: «Чотири столиці» за маршрутом Київ – Мінськ – Вільнюс – Рига, №3/4 Запоріжжя – Ужгород і №19/20 Київ–Лисичанськ.

Вагони після КВР також у складі поїздів: №79/80 Дніпро–Київ, №11/12 Київ – Новоолексіївка та №7/8 Київ – Івано-Франківськ.

КВР пасажирських вагонів

У 2018 році Укрзалізниця відремонтувала капітально-відновлювальним ремонтом 118 пасажирських вагонів. Це рекорд за останні вісім років. Після такого ремонту вагони набувають нового вигляду, стають комфортними і служать довше. КВР дарує вагонам половину життєвого циклу, подовжує їх термін експлуатації ще на 14 років.Оновили інтер’єр, системи кондиціювання повітря, вентиляції, замінили полиці, перестінки, комплекти вікон, встановили індивідуальні розетки електроживлення для кожного місця, облаштували вакуумні санвузли, – все для того, щоб клієнти Укрзалізниці відчули, що компанія змінюється і подорожували поїздами комфортно.З цих вагонів сформовані фірмові поїзди: «Чотири столиці» за маршрутом Київ – Мінськ – Вільнюс – Рига, №3/4 Запоріжжя – Ужгород і №19/20 Київ–Лисичанськ. Вагони після КВР також у складі поїздів: №79/80 Дніпро–Київ, №11/12 Київ – Новоолексіївка та №7/8 Київ – Івано-Франківськ.

Опубліковано Укрзалізниця – Ukrzaliznytsia Субота, 5 січня 2019 р.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають