9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 30 Листопада, 2021

“Укрзалізниця” за рік отримала 18 нових пасажирських вагонів

АТ “Укрзалізниця” у 2019 році було отримано і введено в експлуатацію 18 нових пасажирських вагонів, з яких 16 купейних і 2 – СВ.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Також в “Укрзалізниці” заявили, що компанія зробила передоплату постачання ще 26 пасажирських вагонів у 2020 році.

Всі вагони, як кажуть в АТ УЗ, закуповуються у вітчизняного виробника, яким, як відомо, є Крюківський вагонобудівний завод. Нові вагони будуть включатися до складу фірмових поїздів.

“На вимогу “Укрзалізниці” 70% обладнання вагона вітчизняного виробництва, в тому числі системи кондиціонування і вакуумні туалети (ті, що використовувалися раніше, були іноземного виробництва). Для зручності пасажирів передбачені розетки на рівні верхніх полиць, збільшено кількість розеток в проходах. До того ж в кожному купе відкриваються хвіртки, а вода для чаю нагрівається безвідносно руху поїзда і є гарячою вже при посадці пасажирів”, – інформують в АТ УЗ.

В залізничній компанії також відзначили, що придбання пасажирських вагонів здійснюється шляхом власних коштів УЗ, яка не отримує фінансування на оновлення пасажирського рухомого складу з держбюджету, як це передбачено законом. За результатами 2019 року збитки в пасажирському секторі (сумарно в дальньому та приміському залізничному повідомленнях) можуть перевищити 12 млрд грн.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають