9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 9 Червня, 2023

Укрзалізниця та Deutsche Bahn підписали меморандум щодо стратегічного партнерства

Меморандум про взаєморозуміння, який було підписано в присутності прем’єр-міністра України Олексія Гончарука і посла ФРН в Україні Анки Фельдгузен стосується стратегічного розвитку ПАТ “Укрзалізниця”.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

З боку УЗ свій підпис поставили тимчасово виконуючий обов’язки глави компанії Желько Марчек та член правління АТ УЗ Ремігіуш Пашкевич. З боку Deutsche Bahn підписантами виступили член правління компанії Рональд Пофалла і глава DB Engineering & Consulting Ніко Варбанов. Перед підписанням документа глава українського уряду зазначив, що на першому етапі співпраця української та німецької залізничних компаній буде мати консультативний характер.

Ми продовжуємо діалог з вами про можливе стратегічне співробітництво між УЗ і Deutsche Bahn. Ми сподіваємося, що ваш досвід і ваші фахівці допоможуть нам якомога швидше реформувати залізницю. На першому етапі мова йде про співпрацю більше консультаційного характеру. Але сподіваємося, що зі часом зможемо перейти до глибших форм співпраці, – заявив Олексій Гончарук.

За словами Рональда Пофалла у рамках співпраці мова буде йти, в першу чергу, про консалтинг. Саме цим займається компанія DB Engineering & Consulting в структурі DB. Нагадаємо, що 22 січня було підписано меморандум між Deutsche Bahn і Міністерством інфраструктури України. Згідно з текстом меморандуму, сторони будуть вивчати можливості створення стратегічного партнерства між “Укрзалізницею” і DB.

Останні новини:

Зараз читають