9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 22 Квітня, 2021

“Укрзалізниця” скоротить кількість локомотивних депо та покращить рівень обслуговування тепловозів

 • Програма реформування локомотивного господарства “Укрзалізниці” передбачає, що ремонти локомотивів компанії будуть виконуватися не в 43, а у 25 депо.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Про це в інтерв’ю інформаційному порталу з питань сталого розвитку “Укрзалізниці” розповів Олександр Богданов, керівник проєкту з реформування локомотивного господарства УЗ.

  “Вся наша залізнична мережа, в тому числі депо, формувалася ще при паровозних ходах. Паровози потрібно було регулярно заправляти водою і вугіллям. Тому у нас сьогодні так багато депо. Зараз же сучасні тепловози здатні долати без зупинки сотні кілометрів. Тому реформа передбачає скорочення кількості основних (базових) локомотивних депо по ремонту з 43 до 25”, – пояснив Богданов.

  “Ми розробили велику програму, де той же обсяг, який ми сьогодні виконуємо в 570-ти цехах, ми будемо виконувати в 300. Але це буде зовсім інша якість, зовсім інша продуктивність. Отже, буде меншою собівартість ремонту, економитимуться кошти, що дозволить підвищити зарплату, (виділити. – ред.) кошти на розвиток технологій, придбання нового обладнання тощо”, – також сказав в інтерв’ю керівник проєкту з реформування локомотивного господарства УЗ.

  Він додав, що реформа проводиться вимушено і повинна була бути реалізована ще 15-20 років тому. До розробки концепції реформування були залучені начальники всіх 43 локомотивних депо і фахівці відповідних служб.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Вінницьке підприємство встановлюватиме на радянську автотехніку німецькі мотори

  У Вінниці на радянську автотехніку встановлюватимуть мотори з Німеччини, цю роботу проводитиме ДП «45 експериментальний механічний завод».

  Українська система управління озброєнням гелікоптерів пішла на експорт

  Приватне підприємство «Рамзай» повністю освоїло та розпочало випуск систем управління зброєю бойового гелікоптера. Наразі вже виконано перші експортні контракти для вітчизняної системи.

  Запущено новий маршрут доставлення українського металу в Європу річковим транспортом

  В Ізмаїльському морському порту вперше розвантажили баржу місткістю понад 5 тисяч тонн. Крім того, для транспортування вантажу в порт був використаний новий...

  Виробництво біткоїнів використовує порівняні з Україною обсяги споживання електроенергії

  На «майнінг» (простішими словами - виробництво) популярної криптовалюти біткоїн щорічно витрачається 121,36 терават-годин електроенергії. Таку інформацію надали дослідники Кембриджського університету.

  “Держгідрографія” оголосила тендер на страхування власних безпілотних авіаційних комплексів

  Державна установа "Держгідрографія" 19 квітня оголосила тендер на страхування майна - безпілотних авіаційних комплексів, про що повідомляється в системі електронних держзакупівель ProZorro.

  Мінінфраструктури розвиватиме річкові туристичні маршрути з Києва в Канів та Чорнобиль

  Міністерство інфраструктури вважає за необхідне розвивати туристичні маршрути на річкових шляхах країни, зокрема, маршрутів з Києва до Канева та в Чорнобиль.

  «Південмаш» замовив сталь для будівництва ракет у запорізького підприємства

  Держпідприємство «ВО Південний машинобудівний завод імені О. М. Макарова» уклало угоду з приватною компанією «Лірен» про постачання металу на суму 74,38 мільйона...

  “Оплот” змагатиметься з Т-90 у майбутній закупівлі танків Єгиптом

  Завод ім. Малишева (Харків) продемонстрував танк БМ "Оплот" та власні виробничі потужності підприємства делегації з Єгипту.Про це стало...

  Зараз читають

  Збройні сили отримали рухомий командний пункт трансформерного типу (фото)

  Автомобіль КрАЗ-260 із контейнером перемінного об’єму (КПО) отримала одна з військових частин Головного командного центру Збройних Сил України.

  Три українські АЕС освоїли виробництво медичного кисню для лікарень

  Енергоатом готовий щодоби безоплатно постачати 5 тисяч літрів медичного кисню до лікарень Запорізької, Рівненської та Хмельницької областей.

  Як українські військовослужбовці готують до літніх стрільб гігантські САУ “Піон” (фото)

  У Збройних Силах України зараз відбувається перехід на режим літньої експлуатації озброєння та військової техніки, і цей...

  “Моторс Січ” розпочала виконувати регулярні рейси зі столиці до Чернівців

  Аеропорт Чернівці 12 квітня прийняв перший регулярний рейс після перерви у роботі летовища довжиною в один рік.