9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Лютого, 2023

“Укрзалізниця” розпочала роботи з електрифікації на ділянці Ковель-Ізов-Держкордон (фото)

“Укрзалізниця” почала активні роботи з електрифікації залізничної ділянки Ковель-Ізов-Держкордон. Відповідний дозвіл на початок основних робіт компанія отримала від Державної архітектурно-будівельної інспекції України.

Про це повідомив в.о. голови правління АТ УЗ Іван Юрик під час інспекції відповідної ділянки, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

За словами керівника компанії, “Укрзалізниця” перейшла в активну фазу реалізації найважливішого проєкту, покликаного зміцнити експортний потенціал країни.

“Ділянка Ковель-Ізов-Держкордон важлива для розвитку залізничних перевезень в напрямку країн Європейського Союзу. Електрифікація цього маршруту закладе міцний камінь в фундамент збільшення європейського транзитного вантажопотоку і розвиток економіки нашої держави”, – зазначив він.

blank
Початок робіт з електрифікації залізничної ділянки Ковель-Ізов-Держкордон

Завдяки реалізації цього проєкту УЗ зможе істотно збільшити вагу вантажних поїздів на ділянці, підвищити її пропускну здатність і скоротити терміни доставлення вантажів.

Крім того, введення електротяги на цій ділянці також дозволить вивільнити 10 магістральних тепловозів, істотно зменшити викиди продуктів згоряння в атмосферу і на 136,4 млн грн в рік зменшити експлуатаційні витрати.

Комплекс робіт з електрифікації напрямку Ковель-Ізов-Держкордон залізничники почали з установки опор контактної мережі на станції Устилуг, модернізації рейкових ланцюгів, прокладки кабельних мереж на станції Люблинець-Волинський.

blank
Початок робіт з електрифікації залізничної ділянки Ковель-Ізов-Держкордон

Перша черга робіт передбачає реконструкцію контактної мережі, обладнання стрілочних переводів системами електрообігріву, модернізацію освітлення станційних горловин і залізничних переїздів, прокладання кабельних мереж СЦБ і зв’язку, реконструкцію пристроїв переїзної сигналізації, оповіщення та технологічного зв’язку, монтаж світлофорів, панелей живлення, захисного заземлення, заміну батарейних шаф тощо.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають