9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Червня, 2022

“Укрзалізниця” продасть 182 непрофільних активи

“Укрзалізниця” починає продаж непрофільних активів – на першому етапі вже визначені 182 непрофільних активи. Для вивчення ринку 11 об’єктів, які вже готові до продажу, будуть виставлені на аукціони через систему Prozorro.

Про це повідомив в.о. голови правління АТ УЗ Іван Юрик, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Відзначається, що це рішення підтримало правління компанії.

За словами керівника “Укрзалізниці”, постійно діючою комісією з непрофільних активів був розроблений і затверджений правлінням план розпорядження активами.

“Так історично склалося, що у “Укрзалізниці” є велика кількість приміщень і будівель, які вже не використовуються компанією. Замість цього ми змушені витрачати кошти на їх утримання. Таким чином, замість прибутку, вони генерують зайві витрати. Саме ці об’єкти ми будемо продавати для максимально ефективного їх подальшого використання новими власниками. Тому запрошуємо бізнес до співпраці”, – зазначив Юрик.

У перелік непрофільних активів, які плануються до продажу, вже увійшли 182 об’єкти – це нежитлові приміщення, споруди, будівлі, цілісні майнові комплекси тощо.

Зокрема, до переліку перших 11 об’єктів увійшли 6 магазинів, приміщення спортклубу і 4 нежитлових приміщення.

“Від реалізації першої партії непрофільних активів УЗ планує отримати близько 18 млн гривень”, – додали в компанії.

Глава “Укрзалізниці” також повідомив, що процес проведення аукціонів буде максимально прозорим. Крім цього, буде проведена окрема маркетингова компанія з метою залучення максимальної кількості учасників до аукціонів.

“Після проведення перших аукціонів ми зробимо детальний аналіз зацікавленості ринку в непрофільних активах компанії. Після цього почнемо наступні етапи реалізації наших надлишкових об’єктів”, – підсумував Юрик.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають