9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Лютого, 2023

Укрзалізниця почала монтаж контактної мережі на ділянці Ковель-Ізов-Держкордон

АТ “Укрзалізниця” продовжує електрифікацію залізничної ділянки Ковель – Ізов – Держкордон.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Зокрема, продовжуються роботи на 43-кілометровій ділянці Ковель-Овадно. У ході підготовчого етапу енергетики встановили жорсткі перекладини, консолі, ізолятори, розкочують та монтують несучий дріт. Зв’язківці виконують роботи з монтажу пристроїв СЦБ та зв’язку.

Всього з початку будівельно-монтажних робіт з електрифікації на ділянці Ковель – Ізов – Держкордон встановлено 1261 опору контактної мережі, 433 фундаменти, 357 анкерів, 428 консолей, 43 жорсткі поперечки, протягнуто близько 17 км несучого дроту. Сукупно прокладено 19 км кабелів різних типів. Завершено модернізацію переїзної автоматики на 11 залізничних переїздах ділянки та реконструкцію систем гучномовного сповіщення та паркового зв’язку на станціях Ковель, Люблинець-Волинський, Турійськ.

Окрім заходів, передбачених проєктом, комплекс робіт на об’єктах ділянки виконують шляховики. Різними видами вже відремонтовано залізничні колії загальною довжиною 25 км, завершено ремонт 5 службових будівель, виконано середній ремонт 10 стрілочних переводів та поточний ремонт 6 посадкових платформ.

Нагадаємо, що електрифікація ділянки Ковель – Ізов – Держкордон є стратегічно важливою для галузі та держави, адже дозволить суттєво підвищити рівень експортних вантажних перевезень. Зокрема, збільшити вагу вантажних поїздів з 4,6 тис. тонн до 5,5 тис. тонн, підвищити пропускну спроможність ділянки та скоротити терміни доставки вантажів, а ще – на 136,4 млн грн на рік зменшити експлуатаційні витрати залізниці та відчутно (до 12 тис. тонн на рік) зменшити викиди продуктів згоряння в атмосферу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають