9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Грудня, 2021

“Укрзалізниця” побудує стаціонарну тягову підстанцію в Ковелі

На станції Ковель незабаром “Укрзалізниця” планує почати будівництво стаціонарної тягової підстанції. Вже завершені проєктні роботи, найближчим часом очікується підписання договору на проведення держекспертизи об’єкта.

Про це під час відвідин Львівської залізниці повідомив керівник АТ “Укрзалізниця” Іван Юрик, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Скоро дамо старт будівництву стаціонарної тягової підстанції Ковель, яка згодом повинна замінити тут пересувну. Це важливий об’єкт на стратегічному вантажному напрямку на майже 100-кілометровій ділянці залізниці Ковель – Ізов – Держкордон, який ми електрифікуємо. Підстанція забезпечуватиме живлення пристроїв контактної мережі та інших пристроїв об’єктів на станції”, – заявив Юрик.

За його словами, ще одну тягову підстанцію в рамках проєкту побудують на станції Володимир-Волинський.

В Укрзалізниці нагадали, що електрифікація напрямку Ковель – Ізов – Держкордон експлуатаційною довжиною 94 км дозволить збільшити вагу вантажних поїздів тут з 4,6 до 5,5 тис. тонн, підвищити пропускну спроможність ділянки та скоротити терміни доставлення вантажів. Також це дозволить вивільнити користуючись електротягою до 10 магістральних тепловозів, зменшити викиди продуктів згоряння в атмосферу і на 136,4 млн грн в рік зменшити експлуатаційні витрати компанії.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають