9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 9 Грудня, 2022

Укрзалізниця оголосила тендер на закупівлю 80 приміських та регіональних електропоїздів за понад 30 мільярдів гривень

В системі публічних закупівель Prozorro 1 жовтня була опубліковано оголошення про проведення закупівлі АТ “Укрзалізниця” електропоїздів для приміських і регіональних пасажирських перевезень.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

В тендерному оголошенні вказано, що предметом закупівлі є 30 електропоїздів змінного струму та 30 електропоїздів постійного струму для приміських перевезень, а також 20 електропоїздів змінного струму для регіональних перевезень.

Очікувана вартість закупівлі 31 464 244 980 грн (з ПДВ).

Заявки від потенційних постачальників будуть прийматися до 1 листопада, а аукціон має відбутися 7 грудня 2021 року.

За всіма оголошеними позиціями постачання рухомого складу повинно бути виконано до 30 грудня 2026 року.

У тендерній документації зазначено, що електропоїзди призначаються для Української залізничної швидкісної компанії “Укрзалізниці” (ТПС Дарниця), моторвагонного депо Харків, моторвагонного депо Фастів-1 і Дніпровського моторвагонного депо.

blank
Потяги Alstom – Фото: ЦТС

Також в документації сказано, що електропоїзди повинні формуватися з головних, причіпних і моторних вагонів. Головні вагони можуть бути моторними. Конструкція поїзда повинна передбачати можливість включення або виключення зі складу одиничних вагонів або секцій. Повинна бути забезпечена можливість з’єднання двох або трьох електропоїздів в одному складі з можливістю управління поїздом з однієї кабіни управління. Повинна бути забезпечена можливість проведення операцій по зчепленню і розчіплювання двох і більше електропоїздів на станціях без участі локомотивної бригади (автоматично). Час проведення операції по зчепленню двох поїздів не повинен перевищувати однієї хвилини.

Нагадаємо, що 26 серпня був підписаний Меморандум про взаєморозуміння між Міністерством інфраструктури України, АТ “Укрзалізниця” і швейцарської компанії Stadler, який визначає основи співробітництва та механізм спільної роботи сторін з питань розвитку сектора залізничного транспорту України.

blank

За словами міністра інфраструктури Олександра Кубракова, в рамках співпраці з Stadler в рамках проєкту City Express заплановано закупити 30 приміських електропоїздів виробництва цієї компанії для Києва, ще 30 будуть розподілені між Харковом і Дніпром. Крім того, в меморандумі йдеться про 20 нових регіональних електропоїздів і 10 електропоїздів дальнього сполучення виробництва Stadler для оновлення рухомого складу “Укрзалізниці”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають