9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 6 Грудня, 2022

Укрзалізниця оголосила тендер на проведення підводного обстеження 14 залізничних мостів

Регіональний філіал “Придніпровська залізниця” АТ “Укрзалізниця” оголосила тендер на проведення обстеження 14 мостів і має намір залучити до цього водолазів. Фахівці оглянуть підводні частини опор мостів через річки Оріль, Самара, Дніпро, Кушугум, Конка, Янчекрак, Карачокрак, Старий і Новий Дніпро, Чортомлик, Кам’янка.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Послуги об’єднані в 5 лотів, загальна стартова ціна – 3,5 млн грн. Подавати пропозиції можна до 5 листопада.

Аукціон запланований на 13 грудня, а термін надання послуги – 27 грудня.

“Після остаточного терміну прийому пропозицій замовник буде розглядати документи учасників торгів на відповідність вимогам ТД в максимально скорочений термін, що дозволить перенести на більш ранній термін аукціон і укласти договір з переможцем в перших числах грудня 2021 року”, – пояснили в УЗ занадто короткий термін тендеру.

Водночас філія “Центр будівельно-монтажних робіт і експлуатації будівель і споруд “АТ “Укрзалізниця” оголосив торги по ремонту теплохода “Жвавий”.

За 300 тис. грн організація-переможець повинна пофарбувати корпус, замінити обшивку днища, підварити зварні шви, відремонтувати гребеневий гвинт тощо. Також компанія забезпечить спуск судна на воду після ремонту.

Базується теплохід в місті Дніпро.

Подати заявку можна до 23 жовтня, а 25-го відбудеться аукціон. Ремонтні роботи повинні бути проведені в стислі терміни – до кінця року.

Теплохід, який знаходиться на балансі філії УЗ, призначений для обстеження залізничних мостів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають