9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

Укрзалізниця може перейти під контроль німецької “Deutsche Bahn” – ЗМІ

Найближчим часом “Укрзалізниця” планує тісно співпрацювати, або навіть перейти під контроль німецької залізничної компанії Deutsche Bahn (DB). Для цього в Києві побувала делегація німецьких залізничників, яка зустрілася з прем’єр-міністром України Алексієм Гончаруком. 

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ZIK.

На першому етапі Deutsche Bahn проведе аудит і розробить дорожню карту розвитку українського залізничного монополіста. Одночасно з’явиться договірна база, на основі якої німці зможуть направляти своїх фахівців на роботу в “Укрзалізницю”.  Такий “кадровий десант” може стартувати вже через 6 місяців, – зазначає президент Центру аграрної логістики та інфраструктури Владислав Белах. За словами експерта скоріше за все, йдеться про направлення в Україну цілої команди управлінців, яка спробує налагодити роботу компанії “УЗ”.

blank

Крім того, деякі ЗМІ опублікували нібито меморандум про співпрацю “Укрзалізниці” та Deutsche Bahn, який мають підписати найближчими днями. Зазначається, що, “Укрзалізниця” фактично має перейти під контроль німецької компанії, оскільки європейський оператор через свою дочірню фірму Deutsche Bahn Engineering and Consulting повністю приймає управління над держпідприємством “УЗ”. Зокрема, згідно з ймовірним меморандумом, DB буде здійснювати вантажоперевезення, пасажироперевезення, управляти інфраструктурою, проводити ремонт, а також регулювати інші підрозділи “Укрзалізниці”.

blank
TelegramМеморандум про співпрацю “Укрзалізниці” та “Deutsche Bahn”

Кандидатуру гендиректора Укрзалізниці буде пропонувати тільки німецька сторона, від українського Кабміну необхідно лише затвердження кандидата. Водночас на місцях будуть призначені понад 15 керівників від DB.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають