9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Травня, 2023

«Укрзалізниця» будує першу євроколію зі Львова до кордону в Раві-Руській

До кінця цього року має бути побудована перша євроколія зі Львова до кордону у Раві-Руській.

Про це 3 березня з посиланням на представника «Укрзалізниця» повідомила польська газета Rzeczpospolita, передає Промисловий Портал з посиланням на ZAXID.net.

«Укрзалізниця» планує збудувати кілька залізничних колій за європейським стандартом.

Відмічають, що в Україні залізницею перевозять близько 40% вантажів, тоді як у Польщі ця частка становить лише 10%. Однак через різницю в ширині колії між Україною та країнами Євросоюзу та блокаду портів черги вантажівок із товарами на експорт на кордоні з Польщею та Румунією сягають 20 км.

Тому для збільшення кількості перевезень залізницею Україна почала будувати першу ділянку євроколії з Рави-Руської та Гребенного. Це дозволить з’єднати Україну прямою залізничною гілкою з Варшавою.

«Ми до кінця 2023 року продовжимо цю ділянку до Львова по існуючій широкій колії. У майбутньому це створить можливість курсування прямих поїздів Варшава – Львів, без пересадок і змін шасі», – повідомив виданню директор офісу міжнародних проєктів «Укрзалізниці» Володимир Шемаєв.

blank
Проєкт нових залізничних ліній за європейським стандартом колії. Червоне – ділянка що будується. Зелене – ділянки які побудують в подальшому. Синя – лінія швидкісних поїздів в напрямку Одеси

Проте, зазначає Rzeczpospolita, з точки зору вантажних перевезень для інших країн важливішими проектами є будівництво гілки від Медики до Львова та від Дорогуська через Ягодин до Ковеля. Таким чином стандартна євроколія вийде на кілька десятків кілометрів вглиб України та з’єднає європейську залізничну систему з важливими залізничними вузлами та пунктами перевалки вантажів.

«Ці ділянки для нас є найбільш актуальними, і ми не будемо зволікати з їх будівництвом. Ми завершуємо переговори з міжнародними фінансовими організаціями щодо коштів для цих інвестицій», – повідомляє Володимир Шемаєв.

У планах також будівництво ще однієї гілки – лінії для швидкісних поїздів із Кракова через Медику та Львів до Івано-Франківська. Потенційно цей маршрут можна продовжити територіями Румунії та Молдови до Одеського порту.

«До травня 2023 року ми хочемо підготувати техніко-економічне обґрунтування цього проекту. Ця лінія може бути важливою не лише з цивільних причин, а й з військових, і це підвищить шанси на її фінансування. Принаймні такі сигнали ми отримуємо від Єврокомісії», – додав посадовець «Укрзалізниці».

Наразі «Укрзалізниця» вже уклала договір із польським центральним комунікаційним портом на розробку техніко-економічного обґрунтування швидкісної залізниці Варшава – Львів. Цей проект втілюватимуть окремо від раніше анонсованої гілки до Рави Руської. Також у планах будівництво швидкісної лінії Варшава – Київ.

Володимир Шемаєв додав, що нові лінії не замінять старі, їх будуватимуть поруч із наявними. Після війни, каже він, пересування залізницею може конкурувати з літаками.

За словами президента асоціації Pro Kolej Якуба Маєвського, плани «Укрзалізниці» можуть бути вигідними й для польської економіки, насамперед, через покращення вантажопотоку через нині завантажений кордон.

«Це також можливість для польських залізничних перевізників, які зможуть заїжджати в Україну власним рухомим складом. Польські компанії також зможуть інвестувати в інтермодальні термінали в Україні», – прогнозує Якуб Маєвський.

Нагадаємо, про будівництво євроколії зі Львова до польського кордону говорять уже кілька років. У серпні 2022 презентували проект будівництва євроколії, загальна цього вартість проекту становить близько 100 млн грн.

Останні новини:

Зараз читають