9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 26 Вересня, 2022

“Укрзалізниця” запускає в Польщу ще один поїзд

blankУ тестовому режимі рушив рейковий автобус за новим маршрутом Ковель – Холм (Польща).

Про це повідомив заступник голови Волинської облдержадміністрації Сергій Кошарук на своїй сторінці у Facebook, повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Експрес.online.

5 травня вперше вирушаємо у тестову подорож рейковим автобусом з Ковеля в Холм. Буду дуже ретельно все аналізувати і розглядати, щоб при необхідності запропонувати внести певні корективи, щоб задум був реалізований. Ще є низка проблемних моментів регіонального і національного рівнів з української сторони, які ми хочемо вирішити, – зауважив Кошарук.

За його словами, Волинська ОДА має намір опрацювати спільно з польськими колегами в Холмі для вдосконалення процедури митного контролю.

Прагнемо вдосконалити та прискорити цю процедуру як на польській, так і на українській територіях. Поставили собі завдання: забезпечити проїзд протягом не більше двох годин вартістю не більше 150 гривень, – розповів чиновник.

Крім того, у прес-службі Волинської ОДА уточнили, що поїзд відправився у свій перший тестовий рейс орієнтовно об 11:40. Його прибуття на кінцеву станцію призначення очікується за 1,5 години.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають