9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 3 Липня, 2022

“Укрзалізниця” запускає продаж квитків через інтернет ще на два міжнародних напрямки

З 5 березня до переліку поїздів, квитки на які можна придбати онлайн, додалися поїзда №35/36 Одеса-Перемишль і 753/754 Ковель-Холм.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ЦТС.

“Впроваджуємо онлайн-продаж квитків на міжнародні поїзди №36/35 Одеса-Перемишль і №753/754 Ковель-Холм. Опція доступна з 5 березня. Це зручна і популярна серед пасажирів послуга. Як свідчить статистика, через інтернет пасажири купують більше 40% квитків. На жаль, через технічні і бюрократичних моменти ця опція впроваджується не так швидко, як нам хотілося б. Але ми маємо чітку мету: онлайн-продаж квитків на всі міжнародні поїзди. Ми продовжуємо роботу в цьому напрямку”, – зазначив в.о. голови правління УЗ Євген Кравцов.

Відзначимо, що в 2017 році послуга придбання квитків через інтернет була впроваджена на міжнародних поїздах №705/706, 715/716 Київ-Перемишль і №751/752 Здолбунів-Холм.

Як відомо, квитки через інтернет можна придбати на всі поїзди внутрішнього сполучення (в тому числі регіональні), крім додаткових. На міжнародні потяги, що курсують в сполученні з країнами СНД, пасажири в режимі онлайн можуть оформити і сплатити проїзд, після чого отримають бланк замовлення на електронну пошту, який необхідно обміняти в залізничній касі на звичайний квиток.

 

АвторЦТС

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають