9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Грудня, 2021

“Укрзалізниця” запускає другий контейнерний поїзд у морський порт “Південний”

ПАТ “Укрзалізниця” планує запустить контейнерний поїзд між Харковом, Дніпром і морським портом “Південний”

За словами директора зі стратегічного розвитку та інвестиційної політики “Укрзалізниці”, контейнерні перевезення – найбільш інтенсивно зростаючий вид перевезень.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу УЗ

Ми спостерігаємо зростання обсягів вантажів, що перевозяться контейнерними поїздами. На початку цього року запустили регулярний контейнерний поїзд зі станції Київ-Ліски до станції Чорноморська (ТІС) порт “Південний”. Це спільний проект “Укрзалізниці”, MAERSK LINE і ТОВ “ТІС”. У наших планах запустити такий потяг між Харковом, Дніпром і портом “Південний, – зазначив Саболевській.

За даними залізничної компанії, всього за період курсування контейнерного поїзда за маршрутом порт “Південний” – станція Київ-Ліски – порт “Південний” вже перевезено близько 2 тис. контейнерів. На сьогоднішній день поїзд здійснив вже 19 кругових рейсів, а також кілька відправок окремими партіями.

В цілому, зараз на постійній основі курсують 11 контейнерних поїздів, в тому числі 5 транзитних, в яких за 2017 рік за території України перевезено 73,7 тис. TEU – 25% від загального обсягу перевезених контейнерів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають