9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 11 Грудня, 2023

Укрзалізниця запускає черговий модернізований електропоїзд

Третій модернізований цього року новим обладнанням електропоїзд для приміських перевезень прийняла в експлуатацію комісія ПАТ «Укрзалізниця» на Київському електровагоноремонтному заводі.  

Завдяки модернізації змінився інтер’єр та екстер’єр поїзда. На електропоїзді встановлено сучасне світлосигнальне обладнання головних вагонів, електронні маршрутні вказівники на лобових частинах головних вагонів та енергозберігаюче світодіодне освітлення пасажирських салонів.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-центр УЗ.

У модернізованих електричках також встановлені нові герметичні вікна з сонцезахисними ролетними шторами, нові зручні сидіння. Відремонтовані та модернізовані системи вентиляції пасажирських салонів вагонів та кабін машиністів. У ході ремонту замінено всі нагрівальні елементи та вентиляційні агрегати.

Модернізований електропоїзд найближчим часом планується задіяти для реалізації пілотного проекту забезпечення приміського залізничного сполучення між Києвом, Ірпенем, Бучею, Немішаєвим та Броварами з інтервалом руху 20-25 хвилин. Завдяки цьому проекту Укрзалізниця прагне зробити трудову міграцію населення більш зручною та розвантажити автомобільні шляхи», – розповів член правління товариства Сергій Михальчук.

Попередні два модернізовані на заводі електропоїзди вже перевозять пасажирів – це №668 Фастів – Ворожба – Фастів та № 7246 Львів – Трускавець – Львів.

Загалом з початку поточного року завод відремонтував 11 електропоїздів, які забезпечують приміські та регіональні пасажирські перевезення,– повідомив Сергій Михальчук.

До кінця поточного року планується задіяти до перевезень ще три такі модернізовані поїзди для регіональної філії «Південно-Західна залізниця» й один для регіональної філії «Львівська залізниця».

Нагадаємо, що ПАТ «Укрзалізниця» впродовж 2017-2018 рр. оновить 20 % парку приміських  поїздів, що є наймасштабнішим за обсягом оновленням за останні 10 років. Зокрема, у 2017 році буде оновлено 93 секції, а у 2018 – 159 секцій електропоїздів.

 

Останні новини:

Зараз читають