9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 27 Січня, 2023

“Укрзалізниця” відремонтує 25 пасажирських платформ та здійснить реконструкцію 4 вокзалів

blankЗокрема, будуть реконструйовані вокзальні комплекси на станціях Бугаз, Одеса-Східна в Одеській області і перони на станціях Мардарівка, Затишшя, Єреміївка, Перехрестове, Веселий Кут, Одеса-Застава-2 (регіональної філії “Одеська залізниця”).

У 2017 році ПАТ “Укрзалізниця” відремонтує 25 пасажирських платформ та здійснить реконструкцію 4 вокзалів. Про це повідомили в прес-службі підприємства. Передає ЮК.

На ці цілі планують витратити майже 129 млн грн. Залізничники планують повністю оновити 25 пасажирських платформ та 4 пасажирських вокзалу на суму 66,7 млн. Грн. Крім того, на поточний і капітальний ремонт пасажирського комплексу буде направлено 62 млн грн. При виконанні робіт будуть враховуватися потреби людей з інвалідністю.

Зокрема, будуть реконструйовані вокзальні комплекси на станціях Сянки і Хуст у Львівській області та станціях Бугаз, Одеса-Східна в Одеській області. Тут залізничники планують здійснити реконструкцію покрівлі, фасадів та інтер’єрів, поліпшення систем голосового і візуального інформування, створення безбар’єрного середовища для людей з особливими потребами, вжити додаткових заходів щодо забезпечення безпеки і комфорту пасажирів.

Реконструкцію перонів і пасажирських платформ планується виконати на станціях Кремінна, Насвітевіч (регіональної філії «Донецька залізниця») на станціях Мардарівка, Затишшя, Єреміївка, Перехрестове, Веселий Кут, Одеса-Застава-2 (регіональної філії “Одеська залізниця”) на станції Гребінка та зупиночних пунктах Коротич, Вербівка (регіональної філії “Південна залізниця”) на станціях Браїлів, Тюшки, Олександрівка, Княжичі, Святошин, Новобіличі, Макійчуковое (регіональної філії “Південно-Західна залізниця”) на станціях Підстепна, Запорізька Січ і ст .168км (регіональної філії “Придніпровська залізниця”).

Також для утримання в належному технічному стані вокзалів і пасажирських платформ в 2017 році планується провести капітальний і поточний ремонти пасажирських платформ та станційних приміщень.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають