9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 23 Квітня, 2021

“Укрзалізниця” відремонтує 25 пасажирських платформ та здійснить реконструкцію 4 вокзалів

 • Зокрема, будуть реконструйовані вокзальні комплекси на станціях Бугаз, Одеса-Східна в Одеській області і перони на станціях Мардарівка, Затишшя, Єреміївка, Перехрестове, Веселий Кут, Одеса-Застава-2 (регіональної філії “Одеська залізниця”).

  У 2017 році ПАТ “Укрзалізниця” відремонтує 25 пасажирських платформ та здійснить реконструкцію 4 вокзалів. Про це повідомили в прес-службі підприємства. Передає ЮК.

  На ці цілі планують витратити майже 129 млн грн. Залізничники планують повністю оновити 25 пасажирських платформ та 4 пасажирських вокзалу на суму 66,7 млн. Грн. Крім того, на поточний і капітальний ремонт пасажирського комплексу буде направлено 62 млн грн. При виконанні робіт будуть враховуватися потреби людей з інвалідністю.

  Зокрема, будуть реконструйовані вокзальні комплекси на станціях Сянки і Хуст у Львівській області та станціях Бугаз, Одеса-Східна в Одеській області. Тут залізничники планують здійснити реконструкцію покрівлі, фасадів та інтер’єрів, поліпшення систем голосового і візуального інформування, створення безбар’єрного середовища для людей з особливими потребами, вжити додаткових заходів щодо забезпечення безпеки і комфорту пасажирів.

  Реконструкцію перонів і пасажирських платформ планується виконати на станціях Кремінна, Насвітевіч (регіональної філії «Донецька залізниця») на станціях Мардарівка, Затишшя, Єреміївка, Перехрестове, Веселий Кут, Одеса-Застава-2 (регіональної філії “Одеська залізниця”) на станції Гребінка та зупиночних пунктах Коротич, Вербівка (регіональної філії “Південна залізниця”) на станціях Браїлів, Тюшки, Олександрівка, Княжичі, Святошин, Новобіличі, Макійчуковое (регіональної філії “Південно-Західна залізниця”) на станціях Підстепна, Запорізька Січ і ст .168км (регіональної філії “Придніпровська залізниця”).

  Також для утримання в належному технічному стані вокзалів і пасажирських платформ в 2017 році планується провести капітальний і поточний ремонти пасажирських платформ та станційних приміщень.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Розпочались випробування нової моделі трамвая “Татра-Юг” (фото)

  У вівторок, 20 квітня, відбувся перший виїзд на експлуатаційні випробування нового трамваю заводу Татра-Юг модифікації К-1Т306, що...

  Для виробництва нової станції «Кольчуга» необхідно від 9 до 12 місяців

  Цикл виробництва нової автоматизовані станції радіотехнічної розвідки «Кольчуга» складає від 9 до 12 місяців.Про це в інтерв’ю для...

  Вінницьке підприємство встановлюватиме на радянську автотехніку німецькі мотори

  У Вінниці на радянську автотехніку встановлюватимуть мотори з Німеччини, цю роботу проводитиме ДП «45 експериментальний механічний завод».Передає Національний Промисловий...

  Українська система управління озброєнням гелікоптерів пішла на експорт

  Приватне підприємство «Рамзай» повністю освоїло та розпочало випуск систем управління зброєю бойового гелікоптера. Наразі вже виконано перші експортні контракти для вітчизняної системи.

  Запущено новий маршрут доставлення українського металу в Європу річковим транспортом

  В Ізмаїльському морському порту вперше розвантажили баржу місткістю понад 5 тисяч тонн. Крім того, для транспортування вантажу в порт був використаний новий...

  Виробництво біткоїнів використовує порівняні з Україною обсяги споживання електроенергії

  На «майнінг» (простішими словами - виробництво) популярної криптовалюти біткоїн щорічно витрачається 121,36 терават-годин електроенергії. Таку інформацію надали дослідники Кембриджського університету.

  “Держгідрографія” оголосила тендер на страхування власних безпілотних авіаційних комплексів

  Державна установа "Держгідрографія" 19 квітня оголосила тендер на страхування майна - безпілотних авіаційних комплексів, про що повідомляється в системі електронних держзакупівель ProZorro.

  Мінінфраструктури розвиватиме річкові туристичні маршрути з Києва в Канів та Чорнобиль

  Міністерство інфраструктури вважає за необхідне розвивати туристичні маршрути на річкових шляхах країни, зокрема, маршрутів з Києва до Канева та в Чорнобиль.

  Зараз читають

  США надасть додаткову допомогу Україні на $155 мільйонів

  Україна додатково отримає від Сполучених Штатів Америки допомоги в різних сферах на $155 мільйонів.

  Влітку Windrose запускає регулярні авіарейси з Києва в Кривий Ріг

  Авіакомпанія Windrose в червні запускає регулярні авіарейси в три міста: Київ - Ужгород - Київ, Київ -...

  Для виробництва нової станції «Кольчуга» необхідно від 9 до 12 місяців

  Цикл виробництва нової автоматизовані станції радіотехнічної розвідки «Кольчуга» складає від 9 до 12 місяців.

  Збройні сили отримали рухомий командний пункт трансформерного типу (фото)

  Автомобіль КрАЗ-260 із контейнером перемінного об’єму (КПО) отримала одна з військових частин Головного командного центру Збройних Сил України.