blank
Автомотриса АД-01

Українських колійників з технікою запросили до Польщі на ремонтні роботи залізничних колій на станції Медика, повідомив глава правління “Укрзалізниці” Войцех Балчун.

“Є хороша новина. Наших шляховиків разом з шляховий технікою запросили до Польщі виконувати цикл робіт на станції Медика. Про це філія” Центр по ремонту та експлуатації колійних машин “ПАТ” Укрзалізниця “і польська Компанія ZUE SA підписали контракт”, – написав він на своїй сторінці в Фейсбук в суботу, передає Інтерфакс-Україна .

В.Балчун підкреслив, що вперше в історії “Укрзалізниці” її фахівці будуть виконувати колійні роботи в іншій державі і ще зароблять кошти для компанії. Вартість контракту складає 4,329 млн грн (EUR159,5 тис.).

Це свідчення професіоналізму наших співробітників і гарного технічного оснащення. Сімнадцять співробітників Центру по ремонту та експлуатації колійних машин під керівництвом виконроба працюватимуть в Польщі в два етапи: в червні і у вересні-жовтні цього року. На станції Медика вони будуть виконувати роботи по очищенню щебеню, виправки, стабілізації, планування баласту 12,2 км шляхів і виправки 25 комплектів стрілочних переводів колії ширини 1520. Загалом ремонтом будуть охоплені всемь станційних колій. На виконання робіт будуть задіяні 5 типів високопродуктивних колійних машини нашого центру, уточнив він.

Крім того, для виконання робіт за зазначеним контрактом польська компанія ZUE SA закупить у філії “Центр управління промисловістю” ПАТ “Укрзалізниця” 20 тис куб м щебеню фракції 40-70. “Це додаткові інвестиції для нашої компанії”, зазначив В.Болчун.