9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Березня, 2023

“Укрзалізниця” створить власну експедиторську компанію

blank“Укрзалізниця” планує створити власну експедиторську компанію. Про це заявив глава правління УЗ Войцех Балчун, виступаючи на засіданні Кабміну.

При цьому керівник УЗ не уточнив, чи буде UZ Forwarding створюватися на базі однієї з філій національної ж / д компанії або для цієї мети буде створено нове підприємство повідомляє Укррудпром.

“На порядку денному створення власного експедитора – UZ Forwarding. На жаль, в цій сфері “Укрзалізниця” повністю віддала свій ринок посередникам “, – зазначив Балчун.

Зараз наданням логістичних послуг займається філія ЦТЛ (Центр транспортної логістики). На його базі буде створено вантажний підрозділ “Укрзалізниці” – UZ Cargo. Адреса веб-сайту філії вже змінений на uz-cargo.com.

“Вчора ми прийняли рішення про виділення філії UZ Cargo. В якості першого кроку ми створимо UZ Cargo International – компанію, яка буде допомагати розвивати нашу міжнародну діяльність “, – заявив глава УЗ на засіданні уряду.

Раніше Войцех Балчун заявляв, що в рамках вантажного філії УЗ буде створено два підрозділи, які будуть орієнтовані на роботу з європейськими та азіатськими країнами.

Раніше Балчун пообіцяв, що УЗ в поточному році забезпечить покриття всіх залізничних вокзалів країни Інтернетом за бездротовою технологією Wi-Fi.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають