9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 24 Січня, 2021

“Укрзалізниця” створить власну експедиторську компанію

 • “Укрзалізниця” планує створити власну експедиторську компанію. Про це заявив глава правління УЗ Войцех Балчун, виступаючи на засіданні Кабміну.

  При цьому керівник УЗ не уточнив, чи буде UZ Forwarding створюватися на базі однієї з філій національної ж / д компанії або для цієї мети буде створено нове підприємство повідомляє Укррудпром.

  “На порядку денному створення власного експедитора – UZ Forwarding. На жаль, в цій сфері “Укрзалізниця” повністю віддала свій ринок посередникам “, – зазначив Балчун.

  Зараз наданням логістичних послуг займається філія ЦТЛ (Центр транспортної логістики). На його базі буде створено вантажний підрозділ “Укрзалізниці” – UZ Cargo. Адреса веб-сайту філії вже змінений на uz-cargo.com.

  “Вчора ми прийняли рішення про виділення філії UZ Cargo. В якості першого кроку ми створимо UZ Cargo International – компанію, яка буде допомагати розвивати нашу міжнародну діяльність “, – заявив глава УЗ на засіданні уряду.

  Раніше Войцех Балчун заявляв, що в рамках вантажного філії УЗ буде створено два підрозділи, які будуть орієнтовані на роботу з європейськими та азіатськими країнами.

  Раніше Балчун пообіцяв, що УЗ в поточному році забезпечить покриття всіх залізничних вокзалів країни Інтернетом за бездротовою технологією Wi-Fi.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Слов’янський полк Нацгвардії отримав нову техніку

  15-й Слов’янський полк Національної гвардії України отримав нову службову автотехніку для виконання службово-бойових завдань.

  Розробки українських науковців у сфері енергетики, ВПК та машинобудування приносять користь державі

  Президент Національної академії наук України під час онлайн-брифінгу для представників ЗМІ розповів про результати наукової роботи, які принесли дохід та користь державі.

  «Мотор Січ» модернізує двигуни для гелікоптерів Мі-8 ВПС Грузії

  Українське підприємство «Мотор Січ» проведе ремонт і модернізацію двигунів гелікоптерів Мі-8 Грузії.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Україна входить у трійку лідерів з експорту курятини до ЄС

  Україна залишається одним з найбільших постачальників м’яса курятини на ринок Європейського Союзу. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

  В Україні випробовують дрон-камікадзе «Пілум» (відео)

  Українська компанія A.Drones провела льотні випробування безпілотного літака-снаряда «Пілум».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.Як заявлено...

  «Аеротехніка» поставить аеродромне обладнання авіабазі Нацгвардії

  Науково-виробниче підприємство «Аеротехніка-МЛТ» поставить аеродромне обладнання авіабазі Національної гвардії України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.Програмно-технічний...

  Київський завод прийняв на модернізацію другий літак Ан-26 для ВМС України

  Другий транспортний літак Ан-26 для Військово-морських сил України прибув на модернізацію на «Завод 410 ЦА».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Маріупольська бригада Нацгвардії отримала нову техніку

  Маріупольська бригада оперативного призначення Національної гвардії України отримала нову автотехніку.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.На...

  Зараз читають

  Інвестиції в завод “Інтерпайп Сталь” за дев’ять років склали мільярд доларів

  У січні 2021 року електросталеплавильному комплексу "Інтерпайп Сталь" у місті Дніпро виповнюється 9 років. За цей період...

  Українські НПЗ значно збільшили впуск бітуму

  Протягом 2020-го року виробництво бітуму на українських НПЗ зросла на 50,3% - до 329,7 тис. тонн. Найбільший...

  Маріупольська бригада Нацгвардії отримала нову техніку

  Маріупольська бригада оперативного призначення Національної гвардії України отримала нову автотехніку.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Польща продовжує співпрацювати з Україною для ремонту винищувачів Міг-29

  Польща співпрацює з Україною по ремонту радянських винищувачів МіГ-29 зі складу національних повітряних сил.