9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

Укрзалізниця розпочала тестування автоматичної системи розподілу вагонів-зерновозів

З початку серпня компанія почала тестову експлуатацію системи порожніх вагонів-зерновозів

На теперішнійчас, розподіл вагонів здійснюється онлайн відповідно до поданих клієнтами електронними заявками. Впровадження автоматичної системи розподілу порожніх зерновозів здійснюється з метою забезпечення ритмічної роботи портів.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Центр Транспортніх Стратегий.

На наступному етапі диспетчерський апарат філії УЗ буде розподіляти відправлення зерновозів між основними станціями мережі залізниць України. В середньому визначено 8-10 таких станцій в кожному з регіональних філій. Після розподілу між опорними станціями автоматизована система самостійно розподілятиме порожні вагони між станціями і вантажовідправниками, в залежності від електронних замовлень в автоматизованій системі “Месплан, – повідомив Зіновій Фіняк, перший заступник начальника філії ЦТЛ.

Раніше керівник УЗ Войцех Балчун заявляв, що з жовтня 2017 року всі вантажні вагони будуть розподілятися серед клієнтів автоматизовано. У грудні 2016 року УЗ вже ввела в експлуатацію першу чергу програмного забезпечення автоматизованої системи розподілу порожніх вантажних вагонів.

На початковому етапі автоматизовано будуть розподілятися між замовниками цементовози і криті вагони. Цю групу вагонів (цементовози) вже передали на автоматизований розподіл з метою уникнення корупції.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають