9.5 C
Alba Iulia
Середа, 27 Вересня, 2023

Укрзалізниця презентовала свої можливості іноземним інвесторам

В.о. голови правління компанії Кравцов презентував потенційним інвесторам ключові досягнення компанії за 6 місяців 2017 року, основні фінансово-економічні показники і дані консолідованої фінансової звітності товариства за перше півріччя 2017 року, огляд якої здійснив незалежний аудитор Ernst & Young

За словами Кравцова, чистий прибуток компанії в першому півріччі 2017 у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року склав 122 млн грн (+3,9 млрд грн), доходи від перевезень зросли до 32,3 млрд грн (+4,6 млрд грн ), операційні витрати скорочені на 200 млн грн, капітальні інвестиції зросли на 80% (до 3,4 млрд грн), заробітна плата персоналу підвищена на 32,4%, а обсяг доступної ліквідності суспільства становить понад 10 млрд грн.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Укринформ

Він також ознайомив потенційних інвесторів зі структурними перетвореннями в Укрзалізниці, презентував плани компанії по інвестиційної і тарифної політики, подальшої корпоратизації та стратегії розвитку компанії на найближчі 5 років.

Діалог з інвесторами – це звичайна практика для публічних компаній. Укрзалізниця як така демонструє відкритість не тільки у відносинах з клієнтами, а й з інвесторами, з якими вже співпрацюємо, і з тими, кого бачимо своїми партнерами в майбутньому. Ми відкрито говоримо потенційним інвесторам про стан галузі, шляхи розвитку, її майбутнє і відповідаємо на їхні запитання. Ми повинні бути постійно на зв’язку, адже відкритість – це важливий механізм для довіри і співпраці , – підкреслив керівник Укрзалізниці.

Конференц-зв’язок відбулася за участю українських аналітиків інвестиційної компанії Dragon Capital Андрія Беспятова і Віктора Луговика. Загалом на зв’язку з ПАТ «Укрзалізниця» були 23 потенційні інвестори.

Останні новини:

Зараз читають