9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 9 Грудня, 2021

Укрзалізниця планує електрифікувати ділянку до аеропорту “Бориспіль”

ПАТ “Укрзалізниця” веде переговори про електрифікацію ділянки шляху з Києва до міжнародного аеропорту “Бориспіль”

“Укрзалізниця” веде переговори з Державіаслужбою та “Украерорухом”  щодо електрифікації постійним струмом ділянки маршруту з Києва до Борисполя

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Як тільки це буде зроблено, це спростить питання використання на цьому маршруті різних типів поїздів”, – підкреслив в.о. голови правління “Укрзалізниці”.

Наразі компанія планує додавати на маршрут дизель-поїзди виробництва Крюківського вагонобудівного заводу.

В залежності від попиту в процесі запуску проекту ми плануємо збільшувати і число і вагонів потяга. У нас зараз укладено договір з КВБЗ на поставку дизель-поїздів. Можливо, в подальшому вони будуть експлуатуватися на цій ділянці, якщо буде попит, – зазначив в.о. голови “Укрзалізниці”.

За словами очільника компанії, при вартості квитка у 80 грн, окупність проекту становитиме  9-10 років, а планове завантаження протягом першого року роботи експреса повинна скласти як мінімум 80% потужностей.

Зараз якраз узгоджуємо графік, так як після запуску цього експреса ділянку між Дарницею і Борисполем буде одним з найбільш напружених в Україні, особливо з урахуванням великої кількості пасажирського, в тому числі приміського сполучення. Ми плануємо, що на перших етапах запуску періодичність в годину пік буде близько 30-40 хвилин, – заявив Е.Кравцов.

До кінця листопада поїзд буде запущений, однак точної дати наразі немає, оскільки є ще ряд зауважень. Відстань з Центрального залізничного вокзалу Києва до аеропорту потяг долатиме орієнтовно за 40 хвилин з зупинками на станціях “Видубичі” і “Дарниця”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають