9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 21 Березня, 2023

“Укрзалізниця” на випробуваннях доставила пасажирів з Києва до аеропорту Бориспіль за 27 хвилин

“Укрзалізниця” провела вранці 7 листопада випробування рейкових автобусів Pesa, які курсуватимуть в аеропорт Бориспіль з максимальним пасажирським завантаженням.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ЦТС.

Випробування визнані успішними.

Як повідомили в компанії, роль пасажирів виконували залізничники, поїзд стартував від центрального залізничного вокзалу Києва.

“За якихось 27 хвилин 122 залізничника, які брали участь в тестуванні, виявилися у терміналі D міжнародного аеропорту Бориспіль. Поїзд рухався без зупинки на станції Дарниця. Максимальна швидкість – 119 км/год”, – повідомили в медіацентрі УЗ “Магістраль”.

О 10:50 потяг відправився назад до Києва і вже об 11:20 був на центральному вокзалі, зробивши при цьому на станції Дарниця планову зупинку для висадки частини пасажирів. Максимальна швидкість, яку рейковий автобус розвинув на зворотному шляху, склала 121 км/год.

У рейковому автобусі Pesa встановлено 81 місце для сидіння.

"Укрзалізниця" на випробуваннях доставила пасажирів з Києва до аеропорту Бориспіль за 27 хвилин
“Укрзалізниця” на випробуваннях доставила пасажирів з Києва до аеропорту Бориспіль за 27 хвилин

Нагадаємо, “Укрзалізниця” прогнозує перевезти за маршрутом Київ – аеропорт Бориспіль близько 3,8 млн пасажирів вже в 2019 році.

Згідно з розрахунками компанії, при ціні квитка 80 гривень проект окупиться протягом 10 років, але не виключається підвищення вартості проїзду в залежності від попиту на послугу, а також від факторів, що негативно впливають на її собівартість.

Поїзд з центрального вокзалу Києва в аеропорт буде доїжджати орієнтовно за 40 хвилин з зупинками на станціях Видубичі і Дарниця. На лінії будуть працювати чотири дизельних рейкобуса Pesa і ще один буде в резерві.

АвторЦТС

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають