9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 5 Грудня, 2023

“Укрзалізниця” має намір в 2018-20 роки придбати 10 швидкісних електропоїздів

ПАТ “Укрзалізниця” має намір в 2018-2020 рр придбати 10 нових швидкісних електропоїздів.

Про це повідомив виконуючий обов’язки голови правління ПАТ Євген Кравцов. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Залишається довгостроковою перспективою для України швидкісне сполучення. Протягом 2018-20г в наших планах закупівля 10 нових швидкісних електропоїздів, на сьогодні розробляємо технічне завдання, – сказав він, виступаючи на засіданні Кабінету міністрів України в середу.

Крім того, Е.Кравцов повідомив, що протягом 2018 року “Укрзалізниця” планує масштабну програму щодо модернізації та реконструкції шляху майже 300 км по найважливіших напрямках.

Крім того плануємо комплексну програму з реконструкції стрілочних переводів. Це дасть можливість значно скоротити обмеження руху, – додав глава “Укрзалізниці”.

Як повідомлялося, в Україні перші швидкісні двосистемні електропоїзди, що розвивають швидкість близько 160 км / ч, з’явилися в 2012 році, коли до чемпіонату “Євро-2012” були закуплені 10 поїздів корейської компанії Hyundai Rotem та два двоповерхових двосистемних електропоїзди чеської Skoda Vagonka. Пізніше були придбані вітчизняні швидкісні електропоїзди Екр-1 “Тарпан”, виробництва Крюківського ВСЗ, в кількості двох складів.

Останні новини:

Зараз читають