9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

«Укрпошта» знизила вартість міжнародних відправлень масою понад 10 кг

Компанія «Укрпошта» з 1 серпня знизила тарифи на міжнародні відправлення з ключових напрямків для експортерів – США, Китаю, Канади, Австралії, і скоригувала ціни для країн ЄС.

Відзначається, що зміни відбулися для міжнародних відправлень вагою 10-30 кг. Тарифи на універсальні послуги з пересилання міжнародних відправлень вагою до 10 кг залишилася без змін.

Зокрема, вартість пересилання відправлень авіатранспортом в США, Китай, Канаду, Австралію знижена на 25%, в Гонконг, Японію, Південну Корею – на 20%, Італію, Іспанію, Францію – на 5%.

Для відправлень в Молдову і Росію компанія «Укрпошта» покращує якість наземного сполучення і знижує вартість пересилки на 25% і 23%, відповідно. З новими тарифами на міжнародні відправлення можна ознайомитися на сайті компанії.

Крім того, повідомляється, що «Укрпошта» розпочинає активну співпрацю з регулярними відправниками. Корпоративні клієнти при укладанні договору на обслуговування можуть отримати знижку від 5% до 25% на пересилання міжнародних відправлень і отримати безкоштовні консультації штатного митного брокера.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають