9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 28 Січня, 2022

Укрпошта встановить поштомати

Уряд розширив повноваження Державного оператора поштового зв’язку. Це підвищить якість послуг та конкурентоспроможність Укрпошти.  

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на UBR

Перш за все, уряд дозволив Укрпошті встановлювати поштомати без обмежень. Відтепер автоматичні пункти видачі посилок можна буде розташовувати не тільки у відділеннях самої Укрпошти, а й в магазинах, торгових центрах та будь-яких інших установах.

Також було імплементовано сповіщення про отриману поштовим відділенням посилки шляхом смс-повідомлень та іншим засобами інформування, включаючи мобільні додатки. При цьому Укрпошта отримала право стягувати з клієнтів плату за доставлення реєстрованих поштових відправлень додаткову плату. 

Крім того, відтепер листоношам суттєво спростили правила доставлення судових повісток. Раніше, якщо кур’єр не міг віддати конверт адресату особисто в руки, він повинен був передати його комусь із родичів, попередньо переконавшись, що той справді має родинні зв’язки (попросити документи, що доводять цей факт). За новими правилами порядку судові повістки можна вручати тому хто відкрив двері й назвався членом сім’ї.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають